Pouťový fotbalový víkend 2017

10.07.2017 13:48
V sobotu a v neděli 8. a 9.7. proběhla tradiční akce v roudnickém areálu V Lesejčku. Za krásného počasí a velkého zájmu diváků z Roudnice i okolí se začínalo v sobotu od 13. hodin s Pouťovým turnajem. V něm byl nakonec nejúspěšnější tým Roudnice ODL STARS, sestavený většinově z hráčů, kteří v ročníku 2002/2003 postupovali do 1.A třídy. Ukázali, že z fotbalového umu nic nezapoměli a mladší borce přehrávali kvalitou a zkušeností.
Večer ukončila od 21. hodin Pouťová zábava, kde hrála skupina KABÁT REVIVAL.
V neděli si to mezi sebou nejdříve od 14:15 rozdali místní žáci, od 15:00 dorostenci a vyvrcholením byl od 16:00 tradiční zápas SVOBODNÍ-ŽENATÍ. Tento rok měli více sil svobodní a zvítězili 9:5.
I letos jsme viděli spoustu branek i pěkných fotbalových akcí. Diváci i hráči se bavili a to bylo cílem celé akce.

Výsledky Pouťový turnaj:
SK Roudnice B - TJ Sokol Lhota p.L.  2:0 (0:0), branky: Rejl, Koutník L.
Roudnice OLD STARS - Jiskra Lampertice  6:4 (2:2), branky: Rajnoch, Mikan, Páral, Jakubec, Bartoš, Maruščák : Blažek 2x, Jančuk, Mačo
o 3. místo: TJ Sokol Lhota p.L. - Jiskra Lampertice  7:2 (5:1), branky: Boháček 3x, Bednář Z., Čihák, Vyleťal, Vach : Fidranský, Brožek
o 1. místo: SK Roudnice B - Roudnice OLD STARS 2:3 (1:1), branky: Houser, Vlasák : Říha, Hůlka, Rajnoch

Pořadí:
1) Roudnice OLD STARS, nejlepší hráč: Páral Karel
2) SK Roudnice B, nejlepší hráč: Houser Patrik
3) TJ Sokol Lhota p.L., nejlepší hráč: Kabeláč Tomáš
4) Jiskra Lampertice, nejlepší hráč: Brožek Lukáš

Cena Ivana Nykla pro nejlepšího brankáře turnaje: Tluka Jaroslav (Lhota p.L.)

Foto od Zdeňka Zasadila na: