Přihlášení na akci

CHCI SI ZAHRÁT HOKEJ naleznete zde

 Halový turnaj v Třebši 10.12.2017 kategorie starší žáci U 14

Nominace: Klapka, Hruška, Pavlíček, Soukal, Šolc, Koutník, Petira

Zápasy:

Roudnice: Třebeš bílá 1:2 – Šolc

Roudnice: Třebechovice 3:1 – Hruška 2, Koutník

Roudnice: Třebeš černá 3:0 – Hruška, Petira, Pavlíček

Roudnice: Kolín 3:1 -  Hruška, Pavlíček, Kotník

Roudnice: Náchod 3:0 – Pavlíček, Soukal, Petira

Roudnice: Trutnov 1:1 – Pavlíček

Roudnice: Šumperk 2:1 – Hruška, Pavlíček

 

Celkové pořadí

1.        SK Roudnice z.s

2.        FK Kolín

3.        Sokol Třebeš černí

4.        MFK Trutnov

5.        SK Třebechovice

6.        Sokol Třebeš bílá

7.        MŠK Šumperk

8.        FK Náchod

 

Hodnocení:

Po celý turnaj jsme předváděli velice kvalitní kombinační hru a zaslouženě celý turnaj vyhráli. Velká gratulace celému týmu …

 

            Pozor změna

Páteční trénink 8.12.2017 je zrušen.

 

Nominace na Halový turnaj U 14 Třebeš

Sraz: Neděle  10.12.2017 v 7:45 hod hala Třebeš

Nominace: Klapka, Hruška, Soukal, Petira, Šolc, Pavlíček, Makovský, Koutník

Halový turnaj Třebeš 10.12.2017 pro roční U14

   
  čas Soupeři
1 8:15 Třebeš černí  -  Třebechovice p. O.
2 8:31

Roudnice

 -  Třebeš bílí
3 8:47 Trutnov  -  Kolín
4 9:03 Šumperk  -  Náchod
5 9:19 Třebeš černí  -  Třebeš bílí
6 9:35

Roudnice

  Třebechovice p. O.
7 9:51 Trutnov  -  Náchod
8 10:07 Šumperk  -  Kolín
9 10:23 Třebeš černí  - 

Roudnice

10 10:39 Třebeš bílí  -  Třebechovice p. O.
11 10:55 Trutnov  -  Šumperk
12 11:11 Náchod  -  Kolín
13 11:27 Třebeš černí  -  Šumperk
14 11:43 Trutnov  -  Třebeš bílí
15 11:59

Roudnice

 -  Kolín
16 12:15 Třebechovice p. O.  -  Náchod
17 12:31 Třebeš černí  -  Trutnov
18 12:47 Šumperk  -  Třebeš bílí
19 13:03

Roudnice

 -  Náchod
20 13:19 Třebechovice p. O.  -  Kolín
22 13:35 Trutnov  - 

Roudnice

21 13:51 Třebeš černí  -  Náchod
23 14:07 Třebeš bílí  -  Kolín
24 14:23 Třebechovice p. O.  -  Šumperk
26 14:39 Náchod  -  Třebeš bílí
25 14:55 Třebeš černí  -  Kolín
27 15:11

Roudnice

 -  Šumperk
28 15:27 Trutnov  -  Třebechovice p. O.

 

Nominace na halový turnaj 3.12.2017 Předměřice

Sraz 7:30 hala Předměřice

Nominace: Klapka, Hruška, Petira, Koutník, Soukal, Pavlíček, Zima, Dymeš,  Šolc, 

Volno: Picka, Jiránek, Kvapil, Šanda, Topič, Makovksý, Havlíček, Dařbuján, Gall, Saidl, Žehan

 

 

 

 

 

 

 

Sraz na halový turnaj 7:30 hod - Nominace bude ve čtvrtek 29.11.2017

Okresní halový přebor k

opané starších žáků 2017

3.12.2017 neděle

 

 

 

           
      Skupina A          
8:00 1 Nový HK - 6 Vysoká   :  
8:12 2 Slavia HK - 5 Třebeš dívky   :  
8:24 3 Roudnice - 4 Stěžery   :  
8:36 2 Slavia HK - 6 Vysoká   :  
8:48 3 Roudnice - 1 Nový HK   :  
9:00 4 Stěžery - 5 Třebeš dívky   :  
9:12 3 Roudnice - 6 Vysoká   :  
9:24 4 Stěžery - 2 Slavia HK   :  
9:36 5 Třebeš dívky - 1 Nový HK   :  
9:48 6 Vysoká - 4 Stěžery   :  
10:00 5 Třebeš dívky - 3 Roudnice   :  
10:12 1 Nový HK - 2 Slavia HK   :  
10:24 6 Vysoká - 5 Třebeš dívky   :  
10:36 1 Nový HK - 4 Stěžery   :  
10:48 2 Slavia HK - 3 Roudnice   :  
      Skupina B          
11:00 2 Hořiněves - 5 FC HK dívky   :  
11:14 3 Černilov - 4 Třebechovice   :  
11:28 1 Třebeš - 2 Hořiněves   :  
11:42 5 FC HK dívky - 3 Černilov   :  
11:56 1 Třebeš - 4 Třebechovice   :  
12:10 2 Hořiněves - 3 Černilov   :  
12:24 4 Třebechovice - 5 FC HK dívky   :  
12:38 3 Černilov - 1 Třebeš   :  
12:52 4 Třebechovice - 2 Hořiněves   :  
13:06 5 FC HK dívky - 1 Třebeš   :  
                 
      Finále          
13:20 B2   - A1     :  
13:32 B1   - A2     :  
13:44 A2   - B2     :  
13:56 A1   - B1        

 

Sraz na halový turnaj 7:30 hod - Nominace bude ve čtvrtek 29.11.2017

Okresní halový přebor k

opané starších žáků 2017

3.12.2017 neděle

 

 

 

           
      Skupina A          
8:00 1 Nový HK - 6 Vysoká   :  
8:12 2 Slavia HK - 5 Třebeš dívky   :  
8:24 3 Roudnice - 4 Stěžery   :  
8:36 2 Slavia HK - 6 Vysoká   :  
8:48 3 Roudnice - 1 Nový HK   :  
9:00 4 Stěžery - 5 Třebeš dívky   :  
9:12 3 Roudnice - 6 Vysoká   :  
9:24 4 Stěžery - 2 Slavia HK   :  
9:36 5 Třebeš dívky - 1 Nový HK   :  
9:48 6 Vysoká - 4 Stěžery   :  
10:00 5 Třebeš dívky - 3 Roudnice   :  
10:12 1 Nový HK - 2 Slavia HK   :  
10:24 6 Vysoká - 5 Třebeš dívky   :  
10:36 1 Nový HK - 4 Stěžery   :  
10:48 2 Slavia HK - 3 Roudnice   :  
      Skupina B          
11:00 2 Hořiněves - 5 FC HK dívky   :  
11:14 3 Černilov - 4 Třebechovice   :  
11:28 1 Třebeš - 2 Hořiněves   :  
11:42 5 FC HK dívky - 3 Černilov   :  
11:56 1 Třebeš - 4 Třebechovice   :  
12:10 2 Hořiněves - 3 Černilov   :  
12:24 4 Třebechovice - 5 FC HK dívky   :  
12:38 3 Černilov - 1 Třebeš   :  
12:52 4 Třebechovice - 2 Hořiněves   :  
13:06 5 FC HK dívky - 1 Třebeš   :  
                 
      Finále          
13:20 B2   - A1     :  
13:32 B1   - A2     :  
13:44 A2   - B2     :  
13:56 A1   - B1        

 

Zápasová nominace

 

Zápas:  Roudnice: Žacléř

Datum: Neděle  19.11.2017
Místo konání: Boharyně
Čas: 13:30 a sraz 12:30 hod
Nominace: Topič, Šanda, Hruška, Petira, Klapka, Zima, Žehan, Šolc, Pavlíček, Dařbujan, Picka, Makovský, Havlíček, Soukal, Dymeš, 
 
Volno: Kvapil, Saidl, Gall, Koutník, Jiránek, Koutník
 

 

Platba Příspěvku – Podzim 2017

 

Prosíme o zaplacení příspěvku – podzim 2017- Částka 500,-Kč. Bude vybírat p. Libor Pavlíček.

 

 

 

                                                                                 Realizační tým ST. Žáci Roudnice

Pozvánka

 

Tým Starší žáci SK Roudnice si vás dovoluje pozvat na zakončení podzimní části fotbalové sezóny: ročník  2016/2017.

Zakončení se bude konat v sobotu 11. listopadu 2017 po domácím zápase cca 15:45 hod  ve stánku “ V Lesejčku „

 

V průběhu odpoledne bude zhodnocena podzimní část fotbalové soutěže. Občerstvení je zajištěno

 

 

                                                                                   Realizační tým ST. Žáci Roudnice

Zápasová nominace

 

Zápas:  Roudnice: Solnice

Datum: Neděle  5.11.2017
Místo konání: Roudnice
Čas: 11:30 a sraz 10:30 hod
Nominace: Topič, Šanda, Hruška, Petira, Klapka, Zima, Žehan, Koutník, Šolc, Pavlíček, Dařbujan, Kvapil, Picka, Makovský, Havlíček, Soukal
Volno: Saidl, Gall, Jiránek, Dymeš
 

 

MU Černilov 26.8.

Sraz na hřišti 13:30hod.

 

Změna tréninkového plánu

Ve čtvrtek 17.8.2017 přípravný zápas  Roudnice vs RMSK NB. Sraz v Roudnici 16:20

Trénink 17.8.2017

Prosíme všechny rodiče o krátkou schůzku po skončení tréninku v 18:30.

 

Změna zápasového plánu

První mistrovské utkání s týmem Dobruška/Opočno se bude hrát na hřišti v Opočně v neděli 20.8.2017 od 14:30. Sraz v Opočně ve 13:30.

Změna hřiště prvního MU

První mistrovské utkání s týmem Dobruška/Opočno se bude hrát na hřišti v Opočně (původně Dobruška). Datum a čas zůstavají stejné.

 

Změna tréninkového plánu

V neděli 13.8.2017 přípravný zápas v Chlumci nad Cidlinou. Sraz v Chlumci ve 14:00.

Změna tréninkového plánu

V sobot 5.8 a 12.8. zápasy zrušeny a nahrazen 13.8. v Chlumci. Čas bude ještě upřesněn.

Středa 2.8.2017

Přátelské utkání FK Chlumec nad Cidlinou od 17:30. Sraz v 16:45 v Roudnici na hlavním hřišti. Nominováni všichni hráči.