PLÁN  NA  MĚSÍC Leden /Únor    2020 Mladší dorost U17 Roudnice

DATUM DEN sraz čas Akce Hlavní trenér poznámka
7 ÚT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
8 ST     Volno    
9 ČT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
10 PA     Volno    
11 SO     Volno     
12 NE 13:00 14:00 PU - Třebeš U17-Roudnice   UMT Slavie HK 
13 PO     Volno     
14 ÚT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
15 ST     Volno    
16 ČT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
17 PA     Volno    
18 SO     Volno     
19 NE 13:00 14:00-16:00 PU- Olympia U17-Roudnice   UMT Kobylice 
20 PO     Volno    
21 ÚT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
22 ST     Volno    
23 ČT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
24 PA     Volno    
25 SO 15:00 16:00-18:00 PU- Slavie U17- Roudnice   UMT Slavie HK 
26 NE     Volno    
27 PO     Volno    
28 ÚT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
29 ST     Volno    
30 ČT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
31 PA     Volno    
       

ÚNOR 

   
1 SO     Bude upřesněno     
2 NE 16:30 17:30-19:30 PU-Roudnice-Kunčice U19    UMT Kobylice 
3 PO     Volno    
4 ÚT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
5 ST     Volno    
6 ČT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
7 PA     Volno    
8 SO     bude upřesněno    
9 NE     bude upřesněno    
10 PO     Volno    
11 ÚT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
12 ST     Volno    
13 ČT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
14 PA   od 15:00 Soustředění    Od 
15 SO 15:00 16:00-18:00 Soustření- PU zápas RMSK   UMT Chudonice 
16 NE   15:00 Soustředění    Do
17 PO     Volno    
18 ÚT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
19 ST     Volno    
20 ČT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
21 PA     Volno    
22 SO     Volno    
23 NE 13:00 14:00 Pohar - Hořice : Roudnice    UMT Chudnice 
24 PO     Volno    
25 ÚT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
26 ST     Volno    
27 ČT 17:45 18:00-19:30 Tréninková jednotka     
28 PA     Volno    
29 SO     Volno    
             
Změna programu vyhrazena!                              
TJ - tréninková jednotka                    PU - přípravné utkání MU - mistrovské utkání HT - halový turnaj                         UMT - umělá tráva
RU - v Roudnici u Hrušky