1. kolo III.třídy: SK Neděliště : SK Roudnice "B" 3:2 (1:2)

18.08.2015 14:31

Sestava: Šanda – Klapka, Kučera, Matoušek, Svatoň – Koutník D., Pospíšil, Švadlenka (65. Klempíř), Voříšek (70. Mičiak) – Melichar, Vítek

 

Branky: Melichar, Švadlenka

 

Dnešní utkání jsme začali velmi dobře a brzy se dostali do vedení po krásné střele Honzy Melichara. Ten společně s mladým Markem Vítkem dělal na menším hrišti domácí obraně hodně problémů. Do dvoubrankového vedení jsme šli asi po 15 minutách, kdy Vítek udržel v útoku balón a ideálně našel Švadlenku na velkém vápně, jehož střela skončila za zády domácího brankáře. Vedení jsme mohli ještě navýšit, ale Melichara vychytal domácí brankář. Pak převzali iniciativu domácí a Šanda náš tým při samostatném nájezdu podržel. V 35. minutě jsme domácím darovali roh a ti z něj i přes snahu u tyče stojícího Matouška dokázali snížit. V závěru poločasu byly šance na obou stranách, ale bez gólového efektu. Po poměrně dlouhé přestávce se nám hrubě nevydařil start do druhé půle a doslova z rozehrání se dostali domácí po našem nedůrazu k velké šanci, kterou nadvakrát domácí útočník využil. Domácí gól nakopl a byly lepším týmem. Nám se nedařilo déle podržet balon na svých kopačkách a měli jsme velké problémy s průniky po lajnách. Naše defenziva nefungovala dobře a všude jsme byly až druzí. Po několika minutách se hra přeci jen vyrovnala a šance přišli i na naší straně. Vítek a následně i Melichar ale svoje pokusy neprocedili skrz domácí obranný blok. Navázat na velmi dobrý defenzivní výkon z první půle se nám nedařilo a domácí dokonce trefili tyč. Pak velmi pohotově z levé strany zakončoval Pospíšil, ale skóre se měnilo až v 80. minutě, kdy domácí podnikli rychlý brejk zakončený brankou na 3:2. Paradoxně v danou dobu jsme měli více ze hry, ale na malém hřišti jsme jakoby neměli prostor na roztrhání domácí obrany. Přesto v závěru přišli ještě velké šance našeho týmu. Nejprve Melichar využil chyby domácí obrany, ale domácí brankář vystihl jeho úmysl jej přehodit. Následně Vítek předvedl krásnou akci po které jeho pumelice pouze orazítkovala domácí břevno. V poslední šanci hlavou nedokázal zakončit Aleš Svatoň a tak domácí uhájili otočený výsledek 3:2. Tým nepřevedl špatný výkon, ale vedení 2:0 bychom měli přetavit alespoň v nějaký bodový zisk. Velmi dobrý výkon podali mladíci Vítek, Pospíšil, Matoušek i Mičiak. Kvalitu předvedl v brance Šanda. 

Zpět