10. kolo OP 2012/2013 TJ Sokol Lhota p.L. "SŽ" : Kosičky "SŽ" 2:2 (1:0)

12.04.2013 22:22

Branky: Beneš, Vanc                                                                                                                                   

Jakub Vach, trenér TJ Sokol Lhota p.L. „SŽ“: „K prvnímu jarnímu utkáni jsme přivítali hosty z Kosiček. Utkání probíhalo na kvalitně upraveném hřišti ve Lhotě pod Libčany. Soupeř dorazil pouze v 9-ti avšak na hřišti to nebylo vidět. Ve 20. minutě jsme se ujali vedení, kdy po závaru v hostujícím vápně, dorážel míč do brány Beneš, do poločasu se již výsledek nezměnil. O poločase jsem v šatně kluky pochválil, už jen zato, že si 2×-3× za sebou přihráli, což nebylo zvykem (bohužel). Avšak to byla asi chyba neboť hned ve 40. minutě po rychlém brejku soupeř vyrovnal. V 55. minutě posílá Vanc krásnou střelou náš tým opět do vedení. Ovšem neuběhlo ani 10minut a soupeř ze standartní situace vyrovnává na konečných 2:2. I když by se tabulkově tato remíza určitě počítala jako úspěch já to tak neberu, neboť jak se ukazuje již delší dobu 2. poločasy jsou naší velkou slabinou a potřebujeme na tom velice zapracovat.“        

Zpět