13. kolo 1.A třídy l Černilov - TJ Sokol Roudnice 0:4 (0:3)

04.11.2012 11:32

Branky: 10. Jiroutek, 22. Kmoníček, 35. a 52. Dvořáček

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Vlnas, Mikan, Třešňák, Krejcar Jakub - Koblížek (69. Vlasák), Jiroutek, Slezák, Krejcar Jan (73. Krejcar T.) – Kmoníček (79. Pajgrt), Dvořáček

Na velmi dobře připraveném hlavním hřišti se nám hned od úvodu dařila kombinace a domácí jsme často dostávali do úzkých. Velmi dobře fungovala ofenzivní dvojiče Dvořáček-Kmoníček, kteří byli hojně doplňováni záložní řadou. V 10. minutě z 30 metrů napřáhl Jiroutek a jeho střelu těsně před golmanem tečoval jeden z obránců do protipohybu svého brankáře. Byla to štastná trefa a takto rychlé ujmutí se vedení našemu týmu výrazně pomohlo, Během následující desetiminutovky, jsme si vytvořili hned několik velmi dobrých šancí, ale štěstí, a to doslova, si vybralo Ondru Kmoníčka, který po individuální akci obtěžován domácími beky přeloboval vyběhnuvšího brankáře, tak, že míč padl na břevno a poté na brankovou čáru, od ní zpět do břevna  aposlední pouť již vedla do branky. Domácí byli v těchto momentech silně pod tlakem a navíc do této doby ani jednou nevystřelili do prostor, kde stál brankář Žák. První střela přišla až 27. minutě. Do ještě vyššího vedení nás poslala další povedená akce, kterou s přehledem zakončil Dvořáček. Poté naši hráči trochu polevili a po drobných chybičkách v rozehrávce umožnili domácím se dostat trochu do tempa. Závěr první a hlavně úvod druhé půle byl v režii domácích, ale když už se dostali domácí k zakončení nemělo gólové parametry. Naši hráči pak poslali domácím další vizitku po krásné akce po ose Vlnas, Jiroutek, Slezák, Krejcar a přesně hlavičkující Dvořáček. O chvilku později pak Kmoníček krásnou střelou rozezvučel spojnici tyče a břevna. Závěr utkání pak přinesl vlažnější fotbal s mnoha nepřesnostmi. Šance si i tak dokázali oba týmy vytvořit, ale již bez vstřelení branky. Tým musíme dnes pochválit hlavně za úvodních 35. minut, kdy domácí jasně přehrál a potěšil tak naše fanoušky, kteří počtem 7 téměř vyrovnali zástup domácích fans (12). Rádi bychom na bodové i herní výkony posledních utkání navázali i v závěrečném zápase podzimu na domácí půdě proti kvalitní Úpici. Sbad při nás bude štěstí i hojný zástup našich fandů. 

Zpět