14. kolo 1.A třídy 2013/14 l Sokol Bílá Třemešná : TJ Sokol Roudnice 2:2 (1:2)

30.08.2013 13:36

Branky: Bednář Z. (p), Bednář Vl. (p)

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek – Mikan, Koblížek Jan, Krejcar Jakub – Bednář Z., Pejchal (70. Koblížek Jakub), Vlasák, Židík, Krejcar Jan – Bednář Vl., Kmoníček (60. Krejcar T.)

Úvod utkání nám vyšel na jedničku, když jsme využili chyby domácí obrany a po faulu brankáře na Kmoníčka proměnil penaltu Zdeněk Bednář. Bohužel pak jsme mohli po dvou brejcích navýšit skóre, ale nevyřešili jsme to dobře. Domácí pak zabrali a začali být na hřišti výrazně nebezpečnějším týmem. Po několika velkých šancích, kdy ještě dokázal Tomek brance zabránit, přišla situace, která vedla k vyrovnání. Následně mohli domácí jít do vedení, ale naopak byli jsme to my, kdo si připsal gólový zásah, když Vláďa Bednář vlétl do vápna domácích, kde byl evidentně faulován. Faulovaný Bednář poté faul na svou osobu potrestal. Zbytek poločasu se spíše bojovalo ve středu pole a šance se již tolik nevypracovávaly. Nám v první půli nefungovala defenzivní činnost celého týmy. Domácí dokázali rychlou kombinací naši defenzivu rozhodit a profitovat z toho dobrými šancemi. Tomek byl tím, kdo tým v první půli držel. Druhý poločas jsme začali špatně a po třech minutách inkasovali po rohovém kopu. Postupně jsme se z inkasované branky oklepali a začali diktovat tempo hry. Šanci jít opět do vedení jsme měli v 55. minutě, kdy Honza Koblížek měl velmi dobrou šanci, ale trefil pouze bránícího hráče před sebou. V 58. minutě pak šel Kmoníček úplně sám na brankáře domácích, ale svou šanci promarnil. V tuto dobu jsme domácí zatlačili na jejich polovině a zodpovědně bránili brejky domácích. Ti sice několikrát zahrozili, ale Tomek si většinu akcí pohlídal. V závěru utkání přišel faul na Honzu Krejcara a druhá žlutá karta pro domácího obránce. Posledních deset minut jsme tak hráli proti deseti a naši hráči se snažili o vstřelení branky. Velmi aktivně si v této fázi utkání počínal Jirka Židík, který byl také po sólové akci v 88. minutě evidentně faulován ve vápně. Odpískat třetí penaltu se již ale rozhodčí asi báli. Ve velmi těžkém utkání jsme si vybojovali bod na hřišti dobře hrajícího soupeře, který ale v poslední třetině zápasu trochu fyzicky zaostával a bylo v silách našich hráčů utkání v závěru zlomit.

Zpět