15.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 Syrovátka : TJ Sokol Roudnice "B" 1:1 (1:0)

01.04.2012 13:03

Branka: 48. Pajgrt

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Truhlář (80. Jarkovský),Šiška, Svatoň A. – Špaček J.(65. Špaček V.),Mrštík D., Novotný, Kučera - Gráf (90. Svatoň P.), Pajgrt (55. Pithart), Panchártek

Zápas jsme začali proti velmi silnému větru, ale domácí zdánlivé výhody nedokázali využít. Naopak jsme to byli my, kdo byl v první půli lepším týmem. Ale vytvořené šance končili nepřesnou či nedůraznou koncovkou. Domácí nás poté krutě ztrestali brankou po standardní situaci. Druhou půli jsme začali velmi aktivně a Pajgrt se dokázal brzy prosadit a srovnat na 1:1. Po prostřídání se ale naše ofenzivní aktivita vytratila a byly to domácí, kdo si začal hlavně po levé straně vytvářet velké gólové příležitosti. Všechny se nám podařilo přežít bez úhony a tak poslední slovo mohl mít Novotný, který ale svůj projektil poslal pouze do břevna. Zrodila se tak asi zasloužená remíza.

Zpět