19. kolo 1.A třídy l TJ Sokol Roudnice : FC Vrchlabí 2:0 (0:0)

28.04.2013 16:09

Branky: 71. Krejcar Jan, 88. Krejcar Tomáš

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Koblížek Jan, Mikan, Krejcar Jakub - Vach (53. Krejcar Jan), Vlasák (85. Špaček), Židík, Krejcar T. - Bednář (65. Koblížek Jakub), Kmoníček (75. Pajgrt)

Střely (na branku/mimo): 7/7 : 2/7

Rohové kopy: 9 - 3

ŽK: 1 - 3

Utkání velmi rychle začalo připomínat poslední domácí zápas proti Ohnišovu. Soupeř pozorně bránil a spoléhal na brejkové situace. Naši hráči se hned od úvodu snažili tlačit se do zakončení, ale mířidla nebyla v úvodu správně seřízena. Gólové parametry měla až střla Vlasáka, který levačkou notně protáhl hostujícího brankáře. Ve 23. minutě se Kmoníček z pravé lajny prosadil proti přesile několika bránících až na hranici vápna, ale jeho střele k tyči chyběla razance. Ve 29. minutě se výborné pozici dostal po průniku Bednáře Vlasák, ale branku z hranice penalty netrefil. Hosté pak o minutu později poprvé prověřili Tomka, když využili nedůrazu při naši defenzivě a přesnou hlavičku musel Tomek zlikvidovat. Závěr poločasu přinesl několik dobrých akcí na obou stranách, ale be finální fázi oběma mužstvům chyběla přesnost. Stejně se začal odvíjet i úvod druhé půle, kdy několikrát týmy dokázali využít zaváhání soupeře, ale ani jednou je nedokázali potrestat gólově. Velkou šanci hned v úvodu promarnili hosté, když samostatný nájezd z úhlu hostující útočník netrifil branku. V dobré šanci se ocitl poté Jan Koblížek, ale míč mu z kopačky sklouzl. V 71. minutě ustál Jan Krejcar souboj na půlce a svůj dlouhý sprint zakončil tvrdou střelou z vápna, na kterou brankář hostí nedosáhl - 1:0. V 75. minutě pak po dobrém presingu zakončoval T. Krejcar pod tělem brankáře, ale jeho střelu zastavila tyč. Branková konstrukce pak hostům pomohla i v 85. minutě, kdy Pajgrt za hranicí vápna napřáhl, ale jeho střelu zastavilo břevno. Pojistku domácím přinesla až velmi pohledná akce v 88. minutě kdy rychlou kombinaci zakončil pohodlně do prázdné T. Krejcar. Opět se nám dnes nehrálo dobře do plných, ale budeme si asi muset na to zvyknout. V další fázi sezóny budeme pracovat na lepší mezihře s vícero změnami tempa hry a hlavně na standardních situacích, kterých jsme dnes měli dostatek na to abychom alespoň z jedné dokázali skórovat. Velmi dobré utkání odehrát T. Krejcar, který tak navázal na slušný výkon z minulého týdne. Pozitivem z pohledu síly mužstva je přínos hráčů z lavičky, kteří hru dokáží oživit.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/1A_trida_Roudnice-Vrchlabi_2_0/#

Zpět