2.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 TJ Sokol Roudnice "B" : Slavoj Syrovátka 2:0 (0:0)

22.08.2011 09:52

Branky: Klapka D., Panchártek

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Truhlář (65. Klapka M.), Šiška, Svatoň A. – Mrštík D., Novotný (75. Melichar J.), Špaček V. (85. Gráf), Kučera (75. Melichar T.) – Koudelka, Klapka D., Panchártek

Hned od úvodu jsme byli herně lepším týmem. Přehrávali jsme soupeře hlavně v pohybu bez míče v čemž jsme se proti minulému zápasu výrazně zlepšili. Soupeř hrozil z rychlých brejků, které se nám ale dařilo poměrně dobře eliminovat, a tak se hosté dostali během první půle do dvou nadějných příležitostí, s kterými si poměrně lehce poradil Žák. Naše šance v první půli se dali také spočítat na prstech jedné ruky, ale byly přeci jen trochu nebezpečnější. V dobré situaci mířil nad Kučera a o chvilku po něm krásnou akci nedotáhl do gólového zakončení Mrštík. A když se ani šance Klapky a Koudelky neujaly šlo se do kabin za stavu 0:0. Druhý poločas jsme začali ještě aktivněji a postupně jsme dostali soupeře pod tlak, z kterého pramenili velmi dobré šance. Bohužel produktivita nebyla oslňující. Neuspěli Koudelka, Klapka ani Mrštík. V 59.minutě si na ostrý roh Panchártka ideálně naskočil Klapka a konečně poslal náš tým do vedení. O chvilku později stejný hráč vybídl ke skórování Panchártka a ten nezaváhal. Další tutové šance však naši hráči mnohdy doslova zazdili a tak se ke slovu mohl dostat i soupeř, který v závěru využil trochu rozhozené sestavy po střídáních a dostal se hry. Jeho dvě pěkné šance ale skončily nevyužity , a tak jsme se mohli radovat z prvního letošního vítězství, které dnes bylo zasloužené. Hráči zapomněli na nevydařené utkání v Myštěvsi a sehráli velmi dobré utkání. Klíčovými postavami mužstva dnes byli Klapka se Šiškou. Výborně ale hrál celý tým, který do 80.minuty byl jednoznačně lepším týmem. Dařilo se nám eliminovat útoky soupeře po lajnách a naopak naše křídelní hra byla základem mnoha povedených fotbalových akcí. Věřím, že se nám podaří navázat na dané utkání i dalším zápase, který může být proti dnešnímu mnohem těžší. Bylo vidět, že soupeři dnes zápas příliš nevyšel a své maximum předváděl až v posledních minutách zápasu, kdy nás dokázal přehrát.   

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/2.kolo_IV.tridy_sk._B_-_2011_12_TJ_Sokol_Roudnice_B_Syrovatka_2_0/

Zpět