24. kolo 1.A třídy l TJ Sokol Roudnice : Spartak Police n.M. 0:3 (0:1)

03.06.2013 09:31

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek – Mikan, Koblížek Jan, Krejcar Jakub – Krejcar T., Vlasák, Židík, Koblížek Jakub (77. Pajgrt), Krejcar Jan – Kmoníček (65. Vach), Bednář

Utkání jsme začali dobře a brzy si vytvořili první šance, ale finální fáze byla příliš složitá a dobře fungující obrana dokázala většinu „prostrkávaček“ přečíst a akce přerušit. To co nám hned od úvodu chybělo byla střelba. Kluci se dokázali rychlými kombinacemi dostat na dostřel hostující branky, ale jakoby všem chyběla odvaha vzít to na sebe. Velmi blízko jsme brance byli po standarde Koblížka, které skončila na břevně. Naše hra měla dobré parametry, ale jen do příchodu před vápno. Tam chyběl nějaký moment překvapení či naopak jednoduchost v zakončení. Hosté ze zajištěné obrany vyráželi na nebezpečné brejky a několikrát ohrozili Tomka. Ten ve 35. minutě výborně zasáhl proti akci hostí, ale o dvě minuty později nedokázal zlikvidovat střelu Kalaše zpoza vápna. Ve snaze o vyrovnání se naši hráči do soupeře zakousli, ale dnes jim nebylo souzeno branku vstřelit. Velmi blízko byl Kmoníček, Koblížek i Vach, ale buď chyběl pověstný krůček či dobře zasáhl brankář Kučera. V závěru zápasu nás hosté ještě dvakrát potrestali za nedůsledné bránění a odvezli si d nás pro ně důležité body. Nás mrzí, že jsme nedokázali navázal na produktivitu z minulého utkání, jelikož šancí na to bylo minimálně podobně. Soupeře jsme přestříleli 23:11 a měli jsme i spoustu standardních situací (což není obvyklé). Oproti minulému utkání jsme ale dnes akce překombinovávali a soupeř nám ukázal jak jednoduše akce zakončit. Každé takové utkání je poučné do dalších zápasů, a tak věříme, že si z něj hráči odnesou dostatečnou zkušenost do utkání, která nás čekají.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice-Police_n_M_0_3/

Zpět