24. kolo 1.A třídy: Sokol Třebeš - SK Roudnice 0:1 (0:0)

10.05.2016 18:06
Sokol Třebeš
 
vs.
Sokol Roudnice
 
0:1
(0:0)
Střelci:
0   46.Tomeš Josef


 

Sestavy:
Heřman -Zvolánek, Valeš (89. Štajer), Pitra (74.Bartoš), Zbořil, Jandík, Sobotka (86.Kosyak), Farkaš, Krykorka, Drapák (56.Berger), Kordač   Tomek - Mikan, Novotný J., Brendl, Krejcar, Koblížek, Tomeš (74.Vlasák), Stoszek, Bednář (67.Koutník), Bendig (86.Novotný J.), Kučera (90.Koutník)


 

Karty:
    Bednář Zdeněk
     


 

Krykorka Vl. Ved. týmu (domácí):
Více než polovinu sestavy dnes tvořili dorostenci a nepočínali si špatně. Zkušenější soupeř měl v prvním poločase více příležitostí, a tak mohl vyniknout Heřman v bráně. Nekoncentrovanost na počátku druhého ůpoločasu nás stála branku, na kterou jsme dokázali odpovědět pouze nastřelením tyče z brejku Sobotky. Minimálně 3 dorostenci si řekli o další minuty v sestavě A týmu a to je dobře.


 

Mikan Zdenek, asistent trenéra (hosté):
První poločas jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme se gólově prosadit. Hned na začátku druhého poločasu jsme dali branku a poté byli aktivnější domácí, ale až na jednu vyjímku pouze po vápno.


 

Diváků: 150
Rozhodčí: Vítek Pavel
Zpět