25. kolo 1.A třídy: TJ Lázně Bělohrad - SK Roudnice 3:1 (2:0)

16.05.2016 20:10
TJ Lázně Bělohrad
 
vs.
Sokol Roudnice
 
3:1
(:)
Střelci:
16. Kazda, 27. Odvárko, 66. Rychecký   88. Kučera


 

Sestavy:
Gall - Zejfart(66. Michálek), Šoufek, Kazda, Blažek(72. Hrnčíř) - Šrám, Wagenknecht, Loner, Berger - Rychecký(72. Šorm), Odvárko (75. Černý).   Tomek, Mikan, Novotný, Krejcar, Koblížek, Vlasák, Brendl, Kučera, Stoszek, Bednář, Bendig


 

Karty:
41. Wagenknecht, 60. Kazda, 70. Michálek, 79. Černý   72.Vlasák, 20.Kučera, 63.Bendig
     


 

O.Velich (domácí):
Trenérský rukopis Milana Frýdy dnes přivál do Miletína opět fotbal. Roudnice pouze nezalezla před svoje vápno, ale byla aktivní. V první půli jsme ji ale moc nedovolili, měli jsme dobrý pohyb bez míče a kvalitní kombinaci. Druhá půle již z naší strany nebyla tak kvalitní, přesto jsme si vytvořili spoustu dalších šancí, ale proměnili již pouze jedinou.


 

Frýda Milan, trenér (hosté):
První poločas byli domácí aktivnější a šli do vedení. Druhý poločas jsme byli lepším týmem, ale brankově jsme to nedokázali vyjádřit. Dostáváme laciné branky a na každý gól se strašně nadřeme. Za hru si náš tým zaslouží pochvalu.


 

Diváků: 65
Rozhodčí: Mucha
Zpět