4. turnaj - hriště Dohalice

26.09.2016 06:54

Roudnice : Dohalice   8:7 (4:1)

Branky: Fikr 7, Rázek

Sestava: Vích – Rázek, Rydlo L., Rydlo F., Fikr – Jarkovský, Švadlenka, Hovorková, Papík

Proti výkonnostně vyrovnanému soupeři jsme se rychle ujali vedení díky hře „starší“ čtveřice, kde zejména Fikr na hřišti dominoval. „Mladší“ skupinka se ale povětšinou bránila a soupeř vždy trochu skóre dotáhnul. Často musel velmi dobře zasáhnout Adam Vích, který zachytal opravdu velmi slušně. První čtveřice si vedla velmi dobře. Brankově se prosazoval Honza Fikr, ale jednou ho doplnil i David Rázek. Menší bohužel branku nevsítili. Přesto kombinací slušných výkonů brankáře a obou čtveřic bylo první vítězství, které si děti náležitě užili.

 

Roudnice : Probluz   0:14 (0:8)

Sestava: Vích – Rázek, Fikr, Jarkovský, Švadlenka - Rydlo L., Rydlo F., Hovorková, Papík

Soupeř od začátku na hřišti dominoval. Adam v naší bráně měl plné ruce práce a často mu spoluhráči moc nepomohli. Přesto ještě v prvním poločase byla na našich hráčích vidět snaha o dobrý výsledek a hlavně vstřelení branky. Postupně ale s ubývajícími silami a malými bolístkami opadla u některých i ta snaha. Soupeř si pak lehce dokráčel k jasnému vítězství.

 

Zhodnocení turnaje: Opět se ukázalo, že za soupeři často zaostáváme v pohybu i základních fotbalových dovednostech. Tým dnes v obou zápasech podržel Adam Vích v brance a v defenzivě hrál velmi aktivně David Rázek. Ten se odměnil i svou první brankou. Za ofenzivní činnost v prvním zápase si pochvalu zaslouží i Honza Fikr. Výkonnostní posun ale zaznamenali i další hráči, a pokud na sobě budou dále pracovat, tak se na své soupeře postupně dotáhnou a budou moci výhru slavit častěji.


Zpět