Finále Krajského poháru Velká Jesenice:TJ Sokol Roudnice - Jiskra Česká Skalice 2:5 (1:1)

08.06.2012 12:53

Roudnice - Česká Skalice 2:5  (1:1)

B: 19. Hůlka, 48. Slezák.
ŽK: 30. Slezák
R: Hlaváč.

Roudnice: Tomek - Vlnas, Mikan, Samšeňák - Krejcar Jakub (70. Koudelka), Vlasák, Krejcar Jan - Hůlka, Slezák - Kmoníček, Bednář.

Hodnocení Vladislava Koudelky: Na začátku utkání se soupeři oťukávali, ale hosté působili dynamičtěji a důrazněji. Do vedení jsme se dostali my, když krásnou střelou pod břevno otevřel skóre Hůlka. Místo aby nás branka uklidnila, tak jsme lehce ztráceli balóny a soupeř nás přehrával. Když už se zdálo, že do poločasu půjdeme s jednobrankovým vedením, tak jsme vepředu ztratili míč a soupeř nás v otevřené obraně potrestal na 1:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili perfektně, když hned ve druhé minutě utkání nachytal Slezák gólmana Skalice a z 30ti metrů vstřelil branku na 2:1. Škoda, že tento stav nevydržel více jak dvě minuty, kde jsme vyloženě soupeři darovali branku (malá domů – Krejcar Jan). Šance se přelévali ze strany na stranu. Soupeř udeřil čtvrt hodiny před koncem utkání, když se nádherně přes hlavu trefil Valeš. My jsme se snažili útočit, ale soupeř byl rychlejší a v naší obraně to skřípalo. Ke konci zápasu nám ještě Skalice přidala dva zásahy do černého. Takže ke konci utkání vzniklo divoké skóre. Na naše hráče asi dolehla důležitost utkání, kde jsem kupili jednu chybu za druhou. Ale na druhou stranu musím před klukama smeknout, protože jsme prošli trnitou cestou až do finále. Porazili jsme tři kvalitní soupeře z krajského přeboru. Pomáhali nám hráči z,, B“ mužstva a nastupovali jsme se zraněnýma hráčema. Je potřeba klukům poděkovat za vynikající prezentaci Sokola Roudnice.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Finale_Poharu_hejtmana-_Roudnice-Ceska_Skalice_2_5/

 

Zpět