I.A třída 2010/2011 - 20. kolo l TJ Sokol Roudnice - TJ Červený Kostelec 2:3 (1:1)

09.05.2011 12:24

Branky: 37. Linhart, 70. Krejcar Jan - 30. Nývlt, 74. Bárta, 83. Hlava L.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák, Bednář Z., Mikan, krejcar Jakub, Linhart, Krejcar Tomáš (84. Kučera), Koblížek (79. Pajgrt), Schmidt, Kmoníček, Bednář V., Krejcar Jan

R: Ježek, Martínek, Krenčík
ŽK: 5:3
ČK: 2:0
Diváci: cca 150

Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: "Dnes jsme nastoupili doma s rozestavením 3- 4- 3 a fotbal se musel líbit, protože k tomu přispěl i soupeř. Hrálo se nahoru dolu. Ale do vedení se dostal, kde opět po individuální chybě, kdy chyboval Krejcar Jakub jsme dostali na 1:0. Za deset minut srovnal Linhart a tak skončil i poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně, ale zhatili nás opět zkraty hráčů ( Linhart, Kmoníček), když se nechali vyloučit. Pak jsme dohrávali v 8 hráčích. I když jsme hráli v devíti, tak jsme zvýšili po důrazu Krejcara Jana na  2:1, ale čtvrt hodiny před koncem soupeř vyrovnal a sedm minut před koncem ztrhl vítězství na svojí stranu. V nastaveném čase mohl vyrovnat Bednář Z., ale z vápna přestřelil. Je škoda, že jsme tento zápas nezvládli. Myslim si, že kdyby jsme dohrávali v jedenácti, tak by se nám to podařilo do úplného konce. Ale musim uznat, že Červený Kostelec v nás zanechal dobrý dojem."

 

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/I.A_trida_2010_11_-_20._kolo_TJ_Sokol_Roudnice_Cerveny_Kostelec_2_3_1_1/

Zpět