I.A třída 2011/2012 - 14. kolo l TJ Sokol Roudnice - TJ Červený Kostelec 0:1 (0:1)

25.03.2012 20:37

Roudnice - Červený Kostelec 0:1  (0:1)
branka: Vít Martin

ŽK: 81. Bednář - 33. Čáp, 71. Scholz.
R: Hlaváč.
Diváků: 80.

Roudnice: Tomek - Krejcar Jakub (85. Kučera), Mikan, Samšeňák - Schmidt (76. Koudelka), Koblížek - Kmoníček ( 56. Vlnas), Slezák, Krejcar Jan - Bednář, Hůlka.

Trenér domácích  Koudelka Vl. ml.:

Než jsme se stačili rozkoukat, tak jsme ve 2 min. prohrávali 0:1. Celý první poločas jsme se hledali, nehrála nám středová řada. Mezi obranou a útokem vznikla mezera. Když už jsme se dostali do brankové příležitosti, tak jsme s ní naložili špatně. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a vytvářeli si jednu šanci za druhou 2x Hůlka, Bednář, Koblížek, Kmoníček, Slezák tyč, ale ani jedna šance nebyla využita. Takže tím pádem nemůžeme myslet na vítězství. I když jsme druhý poločas odehráli na polovině soupeře, tak jsme se nedokázali prosadit. Věřím, že tento tým má na to, aby dával branky, protože je naladěný na ofenzivní fotbal. Soupeř se představil jako technický a důrazný. Ale bylo v naší moci, abychom získali 3 body.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Roudnice-Cerveny_Kostelec_0-1/

 

Zpět