Mistrovský turnaj Háječek - 13.10.2013

15.10.2013 16:55

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA „B“- háječek

 

   Neděli jsme za sychravého počasí zavítali na hradecký háječek, kde našimi soupeři byl FC HK C a D. Poprvé v sezoně jsme se utkali se soupeřem věkově i vzrůstově nám vyrovnaným. Předčil nás však fotbalovostí a chutí bojovat o každý míč.

   V obou dnešních utkáních jsme si vypracovali několik slibných gólových šancí, ale branky jsme vstřelili pouze 2 a to neúnavným Standou Tomášem.V obranné činnosti jsme však propadali a proto jsme prohráli 1:8 a 1:10. Za dnešní výkon chválím hlavně střelce obou branek Standu Tomáše.

 

                    FC HK „C“ – Roudnice „B“   1:8

                    FC HK „D“ – Roudnice „B“   1:10

 

 Sestava: Štěpán Kudlička, Vojta Nerad, Tobiáš Mikan, Jan Fikr, Tomáš Novák, Standa Tomáš a Víťa Tomáš.

Zpět