Mistrovský turnaj Hoříněves - 14.9.2013

16.09.2013 19:48

Mistrovský turnaj Hoříněves 14.9.2013

Mladší přípravka „B“

Předměřice - Roudnice „B“      22:0

Hoříněves – Roudnice „B“                   11:2

V sobotu 14.9. dopoledne jsme zavítali na hřiště do Hoříněvse. Nebylo bohužel pěkné počasí, ale klukům to náladu nepokazilo a na zápasy se těšili. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti týmu s Předměřic. Výšková a zřejmě i věková převaha se v zápase ukázala bohužel v náš neprospěch a od úvodního hvizdu soupeř ukazoval svou kvalitu. Na post brankáře jsme tentokrát zvolili Vojtu Nerada, který bohužel nemohl zabránit většině útoků, které na něho směřovali.

Ke druhému utkání jsme nastoupili proti týmu Hoříněvse. Na postu brankáře vystřídal Vojtu - Adam Vítek. V tomto utkání soupeř výškovou převahu nijak znatelně neměl, avšak někteří hráči soupeře byli nadstandartně technicky vybaveni a to našim klukům dělalo problémy.

V tomto zápase se nám podařilo vstřelit 2 góly o které se zasloužil jednou ze hry a podruhé ze standartní situace Vítek Tomáš, který, jestli se nemýlím, vede naši interní tabulku střelců a tímto mu gratuluji.

Na závěr bych chtěl všem klukům poděkovat za jejich dosavadní přístup a pochválit je za snahu a bojovnost v těchto utkáních, které pro nás výsledkově nedopadli nejlépe.

Fikr Martin

Zpět