Nadstavba: Sokol Kosičky "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 3:3 (1:2)

17.06.2014 06:52

Branky: Melichar, Koudelka, Krejcar Jan

Sestava: Žák – Koutník, Kučera, Mrštík – Krejcar T. (80. Klapka), Bárta, Mikan, Krejcar Jan (55. Svatoň) – Melichar (35. Pithart), Koudelka, Pajgrt (70. Gráf)

Hned od začátku jsme domácí přehrávali kombinací a pohybem. Vypracované gólovou jsme během prvních 15. minut ale trestuhodně zahodili. Až pak využil přihrávky Koudelky Melichar. Domácí zahrozili v 25. minutě, kdy střela pouze lízla naše břevno. Poté v jasné šanci neuspěl Pajgrt. Ve 30. minutě ale opět po šanci Pajgrta využil dorážku Jan Krejcar. Bohužel o chvilku později dostal Žák ze standardky velmi smolnou branku (míč našeho brankáře přeskočil o drn) a domácí se vrátili lacino do hry. Navíc nás smůla neopustila. O chvilku později si totiž po střetu s domácími obránci přivodil Melichar vážné zranění kotníku a musel ze hřiště. Do poločasu mohl ještě branku přidat Krejcar, ale jeho zakončení nebylo přesné. Stejně si vedl i Koudelka, který z otočky mířil nad. Druhá půle začala lépe pro nás. Měli jsme míč více na kopačkách, ale akce jsme nedokázali dotáhnout do zakončení. Další rána do sestavy  přišla po faulu na Honzu Krejcara, který musel ze hřiště. To už naši ofenzivu stálo druhého aktivního hráče a domácí začali být nebezpeční. V 65. minutě ale Pajgrt s Koudelkou poslali náš tým opět do dvoubrankového vedení. V 73. minutě domácí ale snížili po standardce hlavou. Navíc v 80. minutě pěknou akcí srovnali. Naši hráči se sice snažili, ale krom střely Koudelky a nezakončené akce Tomáše Krejcara již více nezvládli. Po několika vynucených střídáních a postupném ubytku sil jsme domácích přenechali závěr utkání a ztratili tak podruhé za sebou vedení 3:1 v závěrečné čtvrthodince. S tím jsme si prohráli minisouboj o postup. Sezónu jsme tak zakončili na celkovém 3. místě, což je určitě slušný počin, ale opět se nám nepodařilo proniknout o soutěž výše. Musím celou sezónu zhodnotit celkem pozitivně, i když závěr sezóny se nám výsledkově a někdy ani herně příliš nevydařil. Za cíl jsem si dal v nadstavbové části zisk 12 bodů, ale máme jich jen 8. Proto nemohu být spokojen. Pozitivem byly dobré výkony mladých kluků a věřím, že na ně naváží další roudničtí mladíci v následující sezóně. Bohužel z týmu postupně i někteří ubývali a to mne moc mrzelo. Mé působení u týmu končí a přenechám otěže někomu dalšímu a věřím i úspěšnějšímu než jsme já. Tým pod mým vedením již podruhé skončil těsně za hranicí postupu, a to je mne osobně velké zklamání, přál jsem si to alespoň jednou dokázat.

Zpět