Nadstavba: TJ Sokol Roudnice "B" : Cerekvice n.B. 1:3 (1:1)

12.05.2014 17:37

Branka: Kmoníček (p)

Sestava TJ Sokol Roudnice „B“: Žák – Gráf (65. Novotný), Pithart, Svatoň (65. Mrštík) – Koutník, Bárta, Koblížek, Kučera (75. Klapka) – Kmoníček, Melichar, Bednář Vl. (46. Pajgrt)

Hosté hned od úvodu ukázali svoji kvalitu a několikrát z dálky ohrozili Žáka, ale do vedení jsme měli jít my, když Bednář využil propadnutého balónu za obranu a po kličce brankáři mířil do odkryté branky. Bohužel jeden z hostujícíh obránců mu míč v poslední moment vypíchl. Poté neuspěli v gólovkách ani Melichar a Kmoníček. Zákonitě přišel trest, když ve 20. minutě zpoza vápna hostující záložník přesně zacílil. My jsme mohli rychle opovědět, ale v jasných šancích zklamali Koblížek a hned po něm Melichar. Poté ale z penalty srovnal Kmoníček a stejný hráč mohl poté vybídl ke skórování Melichara, tomu ale obětavým zákrokem vypíchl hostující hráč míč v poslední moment. Na šance jsme v úvodní půli měli jasně navrch a mohli zápas rozhodnout, ale nepovedlo se. Po změně stran nám patřila prvních 10 minut. Aktivně hrající Pajgrt hru rozhýbal a přicházeli šance, ale opět bez efektu. Hosté se pak postupně dostávali více do hry a začali být nebezpečnějším týme, hlavně velmi kvalitním rychlým přechodem do protiútoku. To naší hře chybělo. Moment překvapení. Většinu akcí jsme vedli do připravené obrany. Hosté pak v rozmezí 65. a 75. minuty zápas dvěma brankami rozhodli. V závěru jsme si sice vytvořili tlak a hosty drželi na jejich polovině, ale bez branek se vyhrávat nedá. Proto tři body patří zaslouženě velmi dobře hrajícímu a oproti nám produktivnějšímu soupeři. Snad se nám bude v dalších utkání  hra lépe dařit a přidáme do tabulky o postup nějaký ten bod.

Zpět