Pohár KFS: Sokol Malšovice : TJ Sokol Roudnice 0:5 (0:2)

28.07.2013 19:27

Branky: 15., 47. a 52. Pejchal, 35. Krejcar Jan, 77. Bednář Z. (p)

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Vlnas, Pajgrt, Vlasák, Krejcar Jakub - Koblížek Jakub (65. Bárta), Židík (55. Koutník), Bednář Z. , Krejcar Jan - Krejcar T., Pejchal

Od úvodních minut jsme i bez několika hráčů začali udávat tempo hry a hned z prvni šance se měla zahrávat penalta, ale píšťalka zůstala němá. Pak uz to bylo spíše pouze čekání na gól. Několik šanci se nám nepodařilo využit až v 15. minutě se zpoza vápna trefil Pejchal. Nedlouho poté mohl přidat i druhou branku, ale střela z otočky skončila na tyči a následně sám před brankářem mířil pouze do jeho nohou. Zmenu skóre tak znamenala az samostatná akce Honzi Krejcara v 35. minutě. Druha půle pak přinesla rychlou zmenu skóre když se během 5 minut dvakrát trefil Pejchal. Další šance jsme ale dlouho nedokázali využít. Naopak ošemetnou situaci musel nadvakrát vyřešit Tomek. V 77. minutě se z jediné odpiskané penalty trefil faulovaný Bednář. Zbytek zápasu se pak spíše jen dohraval. V příštím kole v sobotu 3.8. od 17:30 na domácím hřišti přivítáme Chlumec n. C.

Zpět