Přípravné utkání: TJ Bystřice Boharyně : TJ Sokol Roudnice "B" 1:0 (0:0)

06.05.2011 09:49

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Zasadil - Svatoň A., Šiška, Mrštík, Truhlář - Klapka M. (46. Koudelka), Švadlenka, Novotný, Kučera - Klapka D., Panchártek (80. Klapka M.)

V první půli se nám poměrně vydařil vstup do utkání, ale po cca 20 minutách naše hra upadla do průměru, který byl ale v tu dobu oboustranný. Velmi těžko se oba týmy dostávali k nějakému výraznějšímu ohrožení branky soupeře. A dá se říci, že během první půle tutová šance nebyla k vidění žádná. Hra postrála tempo i rychlost a byla plná nepřesností. Do druhé půle vstoupili oba týmy s minimálními změnami vzhledem k počtu hráčů celkem (každý tým měl jednoho střídajícího). Obraz hry se příliš nezměnil. Výrazněji v průběhu druhé půle zahrozili domácí, nejdříve Pavlíček utekl po lajně, ale nedokázal překonat Zasadila a poté se domácí dočkali i branky po chybě naší obrany při standardní situaci. Naše ofenzivní činnost nebyla dnes dobrá, a tak nejblíže brance byl asi David Klapka, který ale jen lehce svým technickým pokusem protáhl domácí oporu v brance. Závěr utkání přinesl spíše trochu chaotickou snahu o vyrovnání z naší strany, kdy se do útočení chtěl zapojit asi každý. Z toho také pramenili chyby v obraně, které několikrát jemně pocuchali nervy Zasadila, ten je ale vesměs všechny zvládl. Po poměrně vydařených výkonech byl ten dnešní hodně matný a krom fyzické přípravy nám ukázal i chyby, kterých bychom se měli vyvarovat v mistrovských utkáních. Jde hlavně o koncentraci hráčů na utkání a vnímání týmu jako celku, nikoli individualizaci výkonů jednotlivých hráčů, a to jak v pozitivním tak i negativním slova smyslu.

Zpět