Přípravné utkání: TJ Sokol Roudnice : Jiskra Hořice 0:0 (0:0)

15.03.2013 18:27

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek (46. Žák) - Vlnas, Mikan (46. Šiška), Koblížek Jan, Krejcar Jakub (70.Mikan) – Krejcar T., Koblížek Jakub, Židík, Krejcar Jan (70. Krejcar Jakub) – Bednář (70. Krejcar Jan), Kmoníček (35. Vlasák)

Tentokrát jsme se sešli v plné sestavě. Tito hráči by měli Roudnici reprezentovat v jarní části soutěže. Prvních 15 minut byl soupeř lepší na balónu, ale postupně se nám podařilo hru vyrovnat. Problémem ale stále zůstává rychlý přechod do ofenzivní činnosti. Oba útočníci přicházejí lehce o míč a hra se velmi rychle obrací proti nám. Když už si šanci vytvoříme, tak s ní naložíme špatně. V tomto duchu se z naší strany odehrála celá první půle. Ta druhá byla od našich hráčů lepší. Dokázali jsme zkvalitnit přechod do ofenzivní činnosti a byli jsme mnohem nebezpečnější pro soupeřovu svatyni. Bohužel koncovka aktuálně není naší silnou doménou. Soupeř si ale ve svých šancím počínal obdobně a tak z toho byla bezbranková remíza. Jinak celé utkání probíhalo ve velmi svižném tempu. Stinnou stránkou utkání je zranění Kmoníčka, které snad nebude vážné. Od tohoto týdne tým najíždí na klasický cyklus úterý – čtvrtek od 18:00 v podmínkách roudnického hřiště. V neděli nás čeká nejdříve valná hromada a poté výjezd na poslední přípravné utkání s Miletínem.

 

Zpět