sezóna 2010/11: Černilov : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 6:4 (4:1)

09.04.2011 12:23

Branky:Chrudimský,Vodička,Vlasák,Vítek.Na první utkání jarní části jsme zajížděli do Černilova.Tedy k týmu,který vyhrál podzimní část ve své skupině.Již před odjezdem nám bylo jasné,že pokud uspějeme,bude to malý zázrak.Týmu totiž chyběli pro nemoc či zranění Javůrek,Mičiak,Matoušek a po podzimní části si zažádal o hostování do Kratonoh Vanc.Museli jsme tedy požádat o pomoc více elévů,nežli obvykle.Za velmi silného protivětru jsme se první půli vlastně jenom bránili.Naši hráči neměli sílu míč odkopnout dál než k půlce a z toho pramenil tlak domácích.Ti se po zásluze dostali do vedení 3:0.Po ojedinělé kombinační akci Vítek,Chrudimský jsme se prosadili i gólově a druhý jmenovaný snížil na 3:1.Prakticky se závěrečným hvizdem první půle jsme obdrželi branku a do kabin se odcházelo za stavu 4:1 pro domácí.O přestávce se tým uklidnil a věděli jsme,že s větrem v zádech bychom mohli předvést lepší výkon.To se nám povedlo jen z části.Vodička po akci Chrudimského upravil do prázdné na 5:2,Vlasák snížil na 5:3 a v samotném konci Vítek po skvělém centru Chrudimského uzavřel skóre utkání na konečných 6:4.Sice jsme druhý poločas vyhráli 3:2,ale celkové skóre je ve prospěch domácího Černilova.Přesto jsem spokojen s předvedenou hrou druhé půlky a musím vyzdvihnout výkony Chrudimského a gólmana Kopřivy,jenž tým držel svými výtečnými zákroky do konce utkání.Když bude tým nadále pracovat s takovým nasazením,jaký předvedl ve druhé půli,věřím že máme šanci v dalších utkáních neodejít s prázdnou.

Vladimír Novotný

Zpět