sezóna 2010/11: Stěžery : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 0:6 (0:3)

24.04.2011 12:26

Branky:Voříšek 3,Chrudimský,Vlasák,Vítek.

Do utkání jsme po delší době mohli nasadit stopera Matouška a také po dvou absencích gólmana Javůrka.Od úvodu byla zřetelná naše převaha,neboť domácí začali pouze s 6 hráči v poli,další se dostavil asi po 10 minutách.Nebyl to jistě rozhodující moment utkání,ale vytvořili jsme si tlak,který nás dostal do pohody a hlavně do dvoubrankového vedení,které zařídil Voříšek.Poté domácí na chvíli vyrovnali hru a gólman Javůrek musel předvést několik skvělých zákroků.Do kabin jsme náskok ještě navýšili.To když po kombinační akci a vyšachování obrany domácích Chrudimský upravil na 0:3.Ve druhé půli jsme na začátku trošičku ztratili koncentraci a domácím dovolili několikrát ohrozit naši branku.Tam však stál dnes vynikající Javůrek a ten nedovolil domácím ani jeden zápis do listiny střelců.Pak už se naše hra zase urovnala,začali jsme předvádět výkon jako na začátku utkání a vytvořili si nespočet brankových možností,ze kterých jsme dokázali 3 proměnit a po brankách Vlasáka,znovu Voříška a Vítka upravili skóre na konečných 0:6.Domácím se povedlo jen jednou překonat našeho gólmana,ale tomu pomohlo břevno.Inu štěstí přeje připraveným.Za dnešní výkon si zaslouží pochvalu celé mužstvo včetně lavičky a doufám,že budeme i  nadále pokračovat v takto předváděné hře.

Vladimír Novotný

Zpět