sezóna 2010/11 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Kosičky 7:2 (3:1)

28.05.2011 15:11

Branky: Vlasák 3,Chrudimský 3, Voříšek.

Do utkání jsme vstoupili velice dobře.Hned první náš útok skončil brankou,kdy po kolmici Voříška nezaváhal Vlasák.Tentýž hráč po důrazu přidal druhou branku a uklidnil mužstvo.Po nedohodnutí obrany s gólmanem hosté snižují na 2:1.Do poločasu svůj náskok navýšíme na rozdíl dvou branek,když se prosadí Chrudimský-3:1.Ve druhé půli jsme nezačali nijak oslnivě,naštěstí hosté,kteří přijeli bez náhradníků,naší hru nedokázali potrestat.Pak už se ke slovu dostali opět naši mladíci a po rohovém kopu a přistrčení míče na volného Vlasáka vedeme 4:1 a David zaznamenává hattrick.Na pažit nastupuje lavička a hosté nás zatlačí na naší polovině.Z několika možností se jim nakonec podaří jednou prosadit a snižují na 4:2.To byl signál pro trenéra domácích.Základní sestava se vrací a během několika minut rozhoduje o osudu utkání.Nejdříve po kombinaci Voříšek zvyšuje na 5:2,po chvíli se k dorážce dostává Chrudimský- 6:2 a po asi nejhezčí akci celého utkání si hattrick připisuje i Chrudimský a upravuje na konečných 7:2.Do konce zbývá pár minut a tak dostává možnost opět lavička,která se do závěrečného hvizdu už chyby nedopustí a tak zápas končí zaslouženým vítězstvím domácí Roudnice.Dnes mohu své svěřence jenom chválit,vzali si k srdci má slova a prodali to,co se je trenéři snaží naučit.

Fotogalerie: OP mladší žáci Roudnice - Kosičky 7:2

Vladimír Novotný

Zpět