sezóna 2011/12 : Kobylice : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 2:4 (1:0)

06.11.2011 15:19

Branky: Vítek 2,Šlechta,Halberštát.

Souboj třetího s druhým nabídl divákům zajímavou podívanou.V úvodu jsme byli lepší a vytvořili si několik příležitostí,bohužel bez efektu.V době našeho největšího tlaku po rohovém kopu se domácí dostali do brejku a svoji první šanci promněnili - 1:0.Od tohoto okamžiku jsme nepochopitelně vyklidili střed hřiště a ustoupili od aktivní hry. Domácí nás přehrávali v jednoduchosti a na naši branku se valil útok za útokem.Nejdříve nás zachránila tyč,pak dobrý zákrok gólmana a další dvě šance skončili těsně vedle naší branky.Do konce půle už jsme se nezmohli na nic a do kabin odcházeli za nepříznivého stavu,který mohl být daleko vyšší.V kabině bylo hráčům potřeba vysvětlit hodně věcí.Do druhé půle nastoupilo zcela jiné mužstvo.Najednou jsme byli u všeho dříve a měli dost prostoru ke kombinacím.Hned v úvodu druhého poločasu jsme dostali výhodu pokutového kopu,bohužel gólman Tomáš netrefil branku.To naše hráče nakoplo ještě víc a přišli i branky.Nejprve Šlechta vyrovnal a pak důrazný Halberštát dostal náš tým do vedení.Hra se přelévala ze strany na stranu a po špatně rozehrané standartní situaci na útočné půlce jsme nabídli domácím možnost k vyrovnání.Ti svoji šanci využili a vyrovnali na 2:2.Do konce utkání už nezbývalo mnoho času a po faulu jsme dostali příležitost trestného kopu.Míč si postavil Vítek a s tečí obránce zapadl míč do branky domácích.Sudí pak přidal asi 3 minuty a po narážečce Šlechty dal Vítek na konečných 2:4.Za druhý poločas zaslouží tým pochvalu,škoda že to neplatí o celém utkání, kterému by více slušela remíza.

Vladimír Novotný

 

Zpět