sezóna 2011/12 : Lovčice : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 0:23 (0:8)

23.10.2011 12:02

Branky : Šlechta 8,Vítek 4,Halberštát 4,Vodička 2,Pospíšil 2,Mičiak,Tomáš,Kotek.

Do utkání jsme šli s vědomím,že nás čaká asi nejslabší tým skupiny.Přesto byli hráči nabádáni ke hře,která nám do těchto chvil přinášela výsledky.Od začátku utkání jsme domácí zatlačili před jejich branku a valil se útok za útokem na jejich svatyni.Konec poločasu nám moc nevyšel,zahodili jsme několik šancí a tak jsme do kabin odcházeli za stavu 8:0 v náš prospěch.O poločasové přestávce byli hráči v kabině vyhecováni k lepší kombinační hře a udržení čistého konta.Do druhé půle jsme nastoupili famózně a za asi 13minut vsítili 8 krásných branek,po slušných kombinacích.Poté naše nátlaková hra polevila a ve zbývajícím čase se utkání vlastně jen dohrávalo.I poté však naši střelci dále stříleli branky a skóre se tak zastavilo na výsledku 23:0.Hráči dnes pracovali jako skutečný tým a zaslouží pochvalu.Vyzdvihnout chci střelce 8 branek Šlechtu.

Vladimír Novotný

Zpět