sezóna 2011/12 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Kobylice 5:1 (2:0)

14.06.2012 14:11

Branky: Pospíšil 2,Vodička 2,Vítek.

Poslední utkání sezóny jsme odehráli s kvalitním soupeřem velice solidně.Až na pár vyjímek jsme měli utkání ve své moci a vytvořili si spoustu dalších možností,které přímo volali po brance.Hosté se dostávali spíše ke střelám z větší vzdálenosti a ty náš výborný gólman Kopřiva pochytal.V prvním poločase se dvakrát prosadil Pospíšil,ale do listiny střelců se mohli zapsat i další.Třeba sám před brankou se ocitl Šlechta,jeho dorážka však byla slabá.O chvíli později zakončoval přímo do náruče hostujícího brankáře Mičiak a také Vítek si nepočínal s dostatečným důrazem.Do kabin jsme ale odcházeli spokojenější.Obraz druhé půle se téměř nezměnil.Většinou jsme určovali ráz hry a jenom špatné zakončování situací drželo hosty stále v utkání.Naštěstí jsme žádné drama nedopustili a po brankách Vodičky a Vítka z penalty poodskočili na dostačující rozdíl.Hosté se prosadili pouze jednou z dorážky,ale na zvrat už jim síly nestačili.Naopak poslední branku utkání a vlastně celé sezóny vsítil Vodička a upravil výsledek na konečných 5:1.Poděkování patří opět starším elévům,kteří nám v celém ročníku vypomáhali jak jen mohli.Tento zápas se předehrával,takže nevíme,jak poslední kolo dopadne,ale jistojistě naši žáci skončí nejhůře na 4.místě a nechají za sebou takové velikány jako je například Třebeš B nebo Smiřice.V tomto ročníku se zúčastnilo soutěže mladších žáků 23 mužstev a z tohoto pohledu se domnívám,že kluci uhráli vynikajicí konečné umístění.

Zpět