sezóna 2012/13 : Prasek : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 0:9 (0:3)

26.08.2012 11:07

Branky: Vodička 5,Vítek 2,Srpková,Pospíšil.

První utkání sezóny začali lépe domácí.Napadali naše hráče a ti měli hodně starostí přihrát si přesně míč a nedělat chyby v obranné fázi.Naštěstí to netrvalo dlouho a začali jsme přebírat otěže utkání do vlastních rukou.Po dobrém pasu Vítka na Vodičku se ujímáme vedení. Za chvíli ale musíme řešit v obraně tvrdou střelu domácích,která naštěstí prolétla nad naší svatyní.Snad jediný vážný okamžik zneškodnil gólman Říha a od této chvíle už se počítali šance jen na naší straně.Vodička si prostrčil míč skrz obránce a střelou k tyči zvýšil na 2:0.Přicházeli další možnosti,bohužel bez brankového vyjádření.Hlavně Vodičkovo břevno a další střela mimo byly z těch nejvyloženějších.Přesto se Vodička do poločasu trefil ještě jednou a dal výsledku poločasovou podobu 3:0.V kabině bylo zapotřebí trošku přeskupit naše řady a do druhé půle to přineslo očividné zlepšení.Hlavně Monika Srpková rozhýbala obranu domácích a svými přihrávkami vytvářela šance svým spoluhráčům.Po rohovém kopu se právě Monika dostala k míči jako první a nekompromisně skórovala 4:0.Krátce nato vybídl Pospíšil Vodičku a ten se štěstím zvýšil na 5:0.Nejhezčí branka utkání přišla po parádní akci na jeden dotek.Monika Srpková si narazila s Annou Vaňkovou a z první poslala míč do ulice nabíhajícímu Vítkovi.Ten už neměl nejmenší problémy dopravit míč do branky a mohl tak poděkovat oběma dívkám za zápis do listiny střelců 6:0.Další branky už trochu odevzdanému soupeři přidali Vodička,Pospíšil a Vítek a skóre se zastavilo na 9:0.Na vstřelení 10 zbývalo dost času,ale naši hráči neřešili koncovku správně a tak jsme se jí nedočkali.Přesto chci tým pochválit zejména za druhou půlku a snad si nějaké góly nechali i na domácí utkání za týden s Urbanicemi.

Zpět