Soustředění Rokytnice v O.h. 2012

08.04.2012 11:11

Ve dnech 5. až 7. 4. jsme zorganizovali pro děti velikonoční soustředění v areálu ZŠ Rokytnice v Orlických horách. Zúčastnilo se 26 mladých fotbalistů  (10 ml. žáků, 8 st. elévů a 8 ml. elévů) a ke každému mužstvu byli 2 trenéři. Cestu tam i zpět jsme absolovali vlakem. Ubytování i stravování bylo zajišteno v areálu ZŠ. K tréninkům jsme využívali moderní halu a venkovní umělku. Snažili jsme se dětem trénink zpestřit, takže mimo fotbalu (byl i miniturnaj s místními) si vyzkoušeli stolní tenis (turnaj), florbal i saunu. Doufáme, že si děti soustředění užili, že utužili kolektiv a snad i trochu zlepšili své fotbalové dovednosti před blížícím se začátkem jejich mistrovských soutěží.

Fotky od Milana Pospíšila a Tomáše Rejla najdete na adrese: https://tomasrejl.rajce.idnes.cz/soustredeni_elevu_a_zaku_2012

Zpět