Stěžerská zimní liga: 5.kolo: TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Třebeš 8:11 (3:3)

30.01.2012 09:11

Branky: Vítek 6,Halberštát,Mičiak.

V utkání jsme drželi krok se soupeřem pouze první poločas.Pak se ukázali naše nedostatky v obranné činnosti a hráči Třebše nekompromisně trestali každou naši chybu. Do utkání jsme nastupovali s odhodláním,že právě my můžeme mužstvo Třebše porazit.První poločas tomu i odpovídal.Byli jsme rovnocenným soupeřem,vytvořili si několik slibných šancí a nepustili hosty do žádného velkého trháku.Zápas se rozhodl na začátku druhé půle,kdy jsme inkasovali 6x v řadě a naše hra se zcela rozsypala. Přestali jsme plnit svoje úkoly,chyběl nám pohyb,důraz a fotbalové myšlení.Několikrát nás hosté tak přehráli,že šli sami tři na naši branku,což se nám za celé utkání nepovedlo ani jednou.Jediný,kdo zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost je Pilous.Ostatní si musí sami přiznat,že to dnes nebylo v jejich podání nejlepší utkání. Čeká nás ještě poslední utkání ve skupině a tak je potřeba poučit se z chyb z dnešního utkání a odevzdat výkon,kterým jsme se tady prezentovali v předešlých zápasech.

Vladimír Novotný

Zpět