Stěžerská zimní liga: 7.kolo: TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Hořice 6:12 (3:5)

11.03.2012 12:09

Branky: Halberštát 2,Kotek 2,Rejl ,Pilous.

Semifinálové utkání jsme museli odehrát bez našeho nejlepšího střelce Vítka a také bez kapitána Pospíšila.Proto jsem požádal o výpomoc Rejla a Balického ze starších elévů.Oba nechali na place maximum a ještě jednou jim moc děkuji.Zápas jsme začali lépe a ujali se vedení 2:0.Přišli i další šance,ale bez gólového zakončení.Pak jsme dali hostům prostor a zákonitě přišel obrat.V těchto okamžicích se valil útok za útokem na naši branku a jen díky Pilousovi,který zabránil mnoha akcím hostů jsme zůstávali ve hře.Přesto jsme v poločase prohrávali 3:5. Druhou půli jsme ukázali,jak by se nemělo hrát.Strašně jsme se nadřeli na získání míče,který jsme hned odevzdali a nefungovala nám obranná činnost.Hosté si několikrát vytvořili přečíslení 3 na 1 nebo 2 sami na brankáře.Spoustu možností sice nevyužili,ale odskočili na hrozivých 5:11.Tady byl vidět rozdíl týmů.Hosté měli velkou chuť dát branku,tlačili se do koncovky,my když jsme měli šanci,byl tam jeden hráč,ostatní koukali z půlky,jak akce dopadne.Podařilo se nám vsítit už pouze jednu branku a tak je konečný výsledek 6:12.Jsem velice zklamán přístupem většiny hráčů k utkání a snad se nad sebou každý zamyslí a poslední utkání o 3.-4. místo odehrajeme důstojně.

Vladimír Novotný

Zpět