TJ Sokol Myštěves - TJ Sokol Roudnice 6:8 (4:6)

28.04.2013 13:37

TJ Sokol Myštěves - TJ Sokol Roudnice   6:8 (4:6)

Sestava : Rejl František,Sobotka Michal,Vaněk Oldřich,Chudoba Marek,Mádlo Jakub,Mádlo Dominik,Pospíšil Matyáš,Šolc Dominik,Klapka David

Branky: Rejl - 4x
            Chudoba - 1x
            Vaněk -1x
             Sobotka - 1x
             Vlastní

               Utkání se soupeřem z konce tabulky mělo být pro nás snadnou záležitostí . Hřiště bylo menších rozměrů a velmi tvrdé což evidentně dělalo více problém nám než soupeři. Již začátek zápasu naznačil po soupeřově brzkém vedení, že dnes to bude o bojovnosti a důrazu. Bohužel tyto 2 vlastnosti, které některým hráčům chybí si hráči soupeře vzali k srdci a předvedli mám je. Mnohým činilo problém i zpracování míče, natož pak nějaká kombinace. Pochvalu zaslouží zejména Dominik Šolc za příkladnou bojovnost v prvním poločase a Fanda Rejl, byť dnes nemohl vyzrát na obranu vysokých a rychlých děvčat, ale jeho branky nám zajistili vítěství. Bohužel si zejména ti starší neuvědomují, že pokud se nedaří musí se bojovat a běhat. Jinak  nás už v příštím zápase může potkat první porážka, což by byla veliká škoda, ale je to jen na hráčích zda si vemou rady trenéra k srdci. Dnes jsme předvedli určitě nejhorší výkon sezony, který by na silnější soupeře nestačil .

  Trenér Mádlo Jaroslav    

Zpět