TJ Sokol Roudnice - FC Slavia HK/Malšovice 10:0 (4:0) + FOTO

18.04.2013 21:15

TJ Sokol Roudnice : Slavia Hradec Králové/Malšovice 10:0 (4:0)

sestava : Fanda Rejl,Sobotka Michal,Vaněk Olda,Chudoba Marek,Mádlo Kuba,Mádlo Dominik,Klapka David,
Koutník Nikolas,Šolc Dominik.

Branky:  Rejl - 3x
             Šolc - 3x
             Chudoba - 1x
             Vaněk -2x
             Mádlo Kuba -1x

V prvním domácím utkání za krásného počasí jsme přivítali tým Slavie. Do sestavy byli zařazeni hráči Šolc Dominik a Koutník Nikolas z mladších elévů mimo Klapky Davida, který se již stal standartním hráčem starších elévů.
První poločas se odehrál za naší mírné převahy, bez jakékoli kombinace a nasazení, ale i tak jsme se ujali vedení 4:0. Druhý poločas byl již z naší strany lepší, hoši si již začali nahrávat, ale pohyb bez míče byl stále minimální, ale i tak jsme soupeře přehráli 6:0. Nevypouštět souboje o míč a nabízet se ve hře byl dnes hlavní nedostatek našeho týmu. Pochvalu jistě zaslouží Šolc Dominik za příkladnou bojovnost a snahu za kterou byl odměněn 3 brankami v síti soupeře. Zaujal i Michal Sobotka v obraně dobrou rozehrávkou a nahrávkami s Dominikem Mádlem. Nejlepším hráčem byl dnes zaslouženě Klapka David, který si poradil se všemi šancemi soupeře a udržel nám poprvé čisté konto.

Trenér Mádlo Jaroslav

Foto ze zápasu najdete na:

https://tomasrejl.rajce.idnes.cz/Starsi_elevove-_Roudnice_Slavia_HK_17.4.2013/

Zpět