TJ Sokol Roudnice - Myštěves/Kobylice 21:4 (12:1)

20.09.2012 12:42

TJ Sokol Roudnice : TJ Sokol Myštěves  21 : 4 (12 : 1)

Naše sestava: Klapka David, Mádlo Jakub, Chudoba Marek, Sobotka Michal, Rejl František, Vaněk Oldřich, Petira David, Mádlo Dominik
Branky :   Rejl Fanda - 7x
              Vaněk Oldřich - 6x
              Sobotka Michal - 4x
              Chudoba Marek - 2x
              Mádlo Jakub - 1x
              Petira David - 1x
Dnešní utkání začalo rychlou brankou po pár sekundách Fandy Rejla a celý první poločas se hrálo na jednu branku ,když soupeř hrozil jen z ojedinělých protiútoků. Po poločase, kdy bylo vedení našeho týmu 12:1, proběhla výměna řad a dostali obránci možnost ukázat i svoje útočné dovednosti. I druhý poločas pokračoval pod naší taktovkou ,kde si zaútočili  všichni  a stav narostl na úctyhodných 21 :4 pro náš tým. Pochvalu zaslouží všichni, nicméně je si třeba uvědomit že soupeř patřil k slabším a silnější soupeř bude naše chyby trestat více než jen 4 brankami, jako tomu bylo dnes.

Trenér: Mádlo Jaroslav

 

Zpět