Úspěch na turnaji ve Lhotě.

06.09.2015 11:52

Poslední prázdninový víkend jsme uspěli na turnaji ve Lhotě pod Libčany a skončili na druhém místě za domácími elévy. Ve základní skupině jsme v prvním zápase s domácími prohráli 2:1 a tento výsledek nás stál celkové vítězství. Počítal se totiž i do finálové skupiny. Poslední zápas v základní skupině jsme remízovali.Ve finálové skupině jsme zbylá dvě utkání vyhráli. Dorka byla oceněna jako nejlepší brankář celého turnaje. Velká pochvala jde za všemi hráči, kteří podali výborné výkony.

Výsledky: SKR - Lhota 1:2 Nun

                SKR - Libčany 8:0 Nun 4, Šimůnek 3, Tomáš

               SKR - RMSK 2:2 Pajgrt, Nun

               SKR - Chlumec 2:1 Nun, Šimůnek

               SKR - Černilov 5:2 Nun 3, Šimůnek 2

               Sestava : Mikanová - Pajgrt, Tomáš, Nun, Šimůnek, Fikr

Zpět