Začátek přípravy roč. 2005-2006

18.08.2015 16:47

Půlka prázdnin nám utekla jako voda a za čtyři týdny nám začíná soutěž. Pro zopakování, budeme hrát krajský přebor starších přípravek, v souklubí s Kratonohami. Systém 2x 5+1 (jeden tým my a jeden Kratonohy). Trénovat začínáme v pondělí 3.8. od 16:30h. Prosím na první trénink, dostavte se někdo z rodičů. Další tréninkový plán je na odkaze těchto stránek. Trénovat se bude 3x týdně, z čehož pondělí, středa budou tréninky dovednostní a pátek herní. Na tréninky prosíme chodit včas. Víkendy vám nechceme kazit, až týden před mistrákem (22.8.) máme nahlášený přípravný turnaj v Libáni. Rozlosování mistrovských turnajů budu mít příští týden, začíná se 29.,30.8. a hraje se 10 kol (konec 31.10., 1.11.). Prosím všechny rodiče, aby nám nahlásili, pokud se děti nebudou moci přípravy, nebo zápasů zúčastnit (kontakty na odkaze realizační tým). Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo připomínku, ozvěte se.

Tomáš Rejl, Jiří Tomáš

 

Upozornění: Pokud někdo přijde jenom občas, nebo se přijde jenom vyblbnout a ne se učit fotbal, tak ať raději zůstane doma. Nejsme žádný výběrový tým a pokud někomu něco nepůjde, budeme na tom pracovat, ale musíme vidět chuť a hlavně zájem.

Zpět