Nominace na halový turnaj Třebeš 

Sraz 16.12 v Třebši od 8:00 hod

Klapka, Dymeš, Petira, Soukal, Pavlíček, Šolc, Bareš, Hladík, Hruška

Volno: Ostaní hráči mají volno

Holový turnaj OP straší žáci. Pozor jen pro hráče 2005 a2006

Sraz v. 8:00 hod v Předměřicích 2.12.2018

Nominace: Jedlička, Nosek, Geldoň, Šanda , Komárek, Šijan 
 
  PIZZA PANDA okresní halový přebor kopané starších žáků 2018
                 
  čas sk.            
Základní skupiny
1 8:00 A Stěžery - Hořiněves/Předměřice B   :  
2 8:17 B Dohalice/Probluz - Hořiněves/Předměřice A   :  
3 8:34 C Červeněves/Skřivany - Nový HK   :  
4 8:51 A Hořiněves/Předměřice B - Roudnice/Kunčice   :  
5 9:08 B Hořiněves/Předměřice A - FC HK dívky   :  
6 9:25 C Nový HK - Třebeš dívky   :  
7 9:42 A Roudnice/Kunčice - Stěžery   :  
8 9:59 B FC HK dívky - Dohalice/Probluz   :  
9 10:16 C Třebeš dívky - Červeněves/Skřivany   :  
                 
Finálové skupiny
10 10:33 7 - 9   -     :  
11 10:50 4 - 6   -     :  
12 11:07 1 - 3   -     :  
13 11:24 7 - 9   -     :  
14 11:41 4 - 6   -     :  
15 11:58 1 - 3   -     :  
16 12:15 7 - 9   -     :  
17 12:32 4 - 6   -     :  
18 12:49 1 - 3   -     :  
                 
SPORTOVNÍ HALA PŘEDMĚŘICE 2.12.2018
                 
                 

 

Halový turnaj Třebeš pro hráče 2004  

Datum 16.12 sraz dle nominace /Sraz v 8:00 hod 

Nominace : Bude upřesněna 

    Třebeš 16.12. 2018      
               
Pořadí zápasů ve skupinách čas skóre Základní skupiny    
1. TŘEBEŠ I FC Rychnov n / Kn. 8:15   TŘEBEŠ I TŘEBEŠ II  
2. TŘEBEŠ II SK Třebechovice 8:30   Sokol Roudnice SK Třebechovice  
3. FK Kolín Sokol Roudnice 8:45   FK Kolín FC Nový HK  
4. FC Nový HK FC Vrchlabí 9:00   FC Rychnov n / Kn. FC Vrchlabí  
5. TŘEBEŠ I Sokol Mnětice 9:15   Sokol Mnětice Sokol Moravany  
6. TŘEBEŠ II Sokol Moravany 9:30        
7. Sokol Roudnice FC Rychnov n / Kn. 9:45   Semifinále    
8. SK Třebechovice FC Vrchlabí 10:00   A1 B1 1. semifinále
9. FK Kolín Sokol Mnětice 10:15   A2 B2 2. semifinále
10. Sokol Moravany FC Nový HK 10:30        
11. TŘEBEŠ I Sokol Roudnice 10:45   o 5. - 10 místo    
12. TŘEBEŠ II FC Vrchlabí 11:00   A5 B5 o 9. místo
13. FC Rychnov n / Kn. FK Kolín 11:15   A4 B4 o 7. místo
14. Sokol Moravany SK Třebechovice 11:30   A3 B3 o 5. místo
15. Sokol Roudnice Sokol Mnětice 11:45   O 3. místo    
16. TŘEBEŠ II FC Nový HK 12:00       o 3. místo
17. TŘEBEŠ I FK Kolín 12:15        
18. Sokol Moravany FC Vrchlabí 12:30   O 1. místo    
19. FC Rychnov n / Kn. Sokol Mnětice 12:45       Finále
20. FC Nový HK SK Třebechovice 13:00        
Pořadí zápasů o umístění     Pořadí:    
21. A1 B2 13:15   1.  
22. A2 B1 13:30   2.  
23. A5 B5 13:45   3.  
24. A4 B4 14:00   4.  
25. A3 B3 14:15   5.  
26.     14:30   6.  
27.     14:45   7.  
          8.  
          9.  
          10.  
               
15:00 - konec zápasů            
15:05 - vyhlášení výsledků            
15:30 - konec turnaje