Zúčastněná mužstva:

SK Třebechovice pod Orebem, SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, FC Vrchlabí/MFK Trutnov B

Startují:

hráči narození 1. 1. 2004 a mladší

Každé utkání v turnaji má statut soutěžního utkání. Před každým zápasem vyplní vedoucí družstev Zápis o utkání v papírové podobě. Po skončení turnaje zašle pořadatelský klub všechny Zápisy o utkání na Královéhradecký KFS.

Hrací systém:

2 x semifinále, utkání o 3. místo, finále, tzn., celkem budou sehrána 4 utkání

Hrací doba: 2 x 30 minut, poločasová přestávka 15 minut. V případě nerozhodného výsledku se utkání neprodlužuje, následuje střelba pokutových kopů dle Pravidel fotbalu FAČR.

Opakované střídání je povoleno.

Předpis:

hraje se dle Soutěžního řádu, Pravidel fotbalu a těchto propozic

Každé mužstvo musí mít k dispozici dvě výrazně barevně odlišné sady dresů !!!

Popřípadě se mužstva na barvách dresů mohou domluvit předem.

Hospodářské náležitosti:

Pořadatelský klub obdrží 10.000,-- Kč /pronájem hrací plochy, šaten, sociálního zařízení, pitný režim pro zúčastněná mužstva, vyplacení rozhodčích/

Rozhodčí obdrží paušál za utkání takto:

HR = 150,-- Kč, AR 1 = 100,-- Kč, AR 2 = 100,-- Kč + cestovní náhrady dle směrnice KFS

Po skončení turnaje nahlásí pořadatel finále výsledky, včetně střelců branek z každého utkání a krátkého hodnocení na e-mail: kralovehradeckykfs@khfotbal.cz