Zimní příprava 2018 st. žáci Roudnice z.s

4.2.2018 neděle – Pohár KHF Roudnice: Hořice 3:1, Branky: Pavlíček 2,

Hodnocení: Po celý zápas jsme byli lepším týme a zaslouženě jsme si připsali první body do kvalifikační skupiny

10.2.2018 neděle- PU zápas - Slavia HK: Roudnice -1:2 branky: Pavlíček 2

Hodnocení: Opět velice vyrovnané utkání, ale díky velice dobrému individuálnímu výkonu Filtra opět vítězíme a dále se vezeme na vítězné vlně…..

14.2.2018 středa – PU zápas- RMSK NB: Roudnice   8:4 – branky: Pavlíček 2, Šanda, Dymeš

Hodnocení: Další zápas nám ukázal spoustu nedostatku a i když jsem v poločase vedli 1:4, ale v druhém poločase přišel zkrat a mi jsme dostali 7 branek......

4.3.2018 neděle- Pohár KHF Roudnice : Chlumec 1:3 – Branky: Makovský

Hodnocení: Po 14 denním volnu bez tréninkových jednotek jsme nastoupili k dalšímu pohárovému  zápasu. Bohužel se nám proti silnému soupeři moc nedařilo a sportovně musíme přiznat, že soupeř byl opravdu lepší. Názorně bylo vidět, že bez trénování se fotbal hrát nedá…..

9.3.2018 pátek  PU- zápas RMSK NB: Roudnice 31:29 Branky:………………………

Hodnocení: Přijali jsme pozvání na krátké soustředění, kde jsme se sehráli halové PU – utkání proti  RMSK. Soupeři děkuji za super nápad a doufáme že si to ještě někdy zopakujeme.

11.3.2018 neděle  PU zápas Sokol Třebeš : Roudnice  0:0 / penalty 4:10

Hodnocení: Dnes jsme nastoupili k poslednímu přípravnému zápasu, kdy soupeř hraje žákovskou ŽDL U 14. Bohužel díky nemoci a špatnému přístupu některých hráčů jsme odehráli zápas pouze v 11 . Nic méně borci zaslouží pochvalu za velice dobrý výkon, i když soupeř byl po většinu zápasu aktivnější.