B tým

4. Kolo JAKO okresní přebor: SK Roudnice "B" - TJ Sokol Malšova Lhota 3:1 (2:1)

13.10.2018 10:56
Branky   13. D. Koutník , 37. Š. Tykva , 71. D. Koutník - 25. M. Kotík   Sestavy TJ Sokol Roudnice B J. Ruml [-] - J. Šiška [-] , D. Koutník [-]...

3. Kolo JAKO okresní přebor: AFK Probluz - SK Roudnice "B" 1:2 (1:2)

13.10.2018 10:52
Branky   44. J. Karlík - 22. J. Šiška , 39. M. Vítek   Sestavy AFK Probluz L. Brambora [-] - M. Brambora [-] (46. P. Kolakovský [-] ) , J. Klouček [-]...

2. Kolo JAKO okresní přebor: SK Roudnice "B" - TJ Bystřice Boharyně

13.10.2018 10:50
Branky   30. R. Obermajer , 39. R. Obermajer (p.) , 84. T. Kučera ,  89. T. Kučera - 77. J. Melichar   Sestavy TJ Sokol Roudnice B M. Hopko [-] - J. Koblížek [-]...

1. Kolo JAKO okresní přebor: TJ Sokol Lhota pod Libčany - SK Roudnice "B" 1:1 (0:0)

13.10.2018 10:46
Branky   84. J. Pejchal - 66. M. Vítek   Sestavy TJ Sokol Lhota pod Libčany J. Tluka [-] - V. Hruška [-] , P. Vodička [-] , M. Šikl [-] , Z. Kučera [-]...

23. Kolo III. třídy: TJ Spartak Kosičky "B" - SK Roudnice "B" 0:2 (0:1)

13.05.2018 14:37
Branky   4. M. Vítek , 78. J. Novotný   Sestavy TJ Spartak Kosičky...

22. Kolo III. třídy: FK Vysoká nad Labem "B" - SK Roudnice "B" 2:1 (2:1)

13.05.2018 14:34
Branky   12. L. Ludvík , 27. D. Adámek - 17. J. Mičiak   Sestavy FK Vysoká nad Labem...

21. Kolo III. třídy: SK Roudnice "B" - TJ Sokol Malšova Lhota 1:0 (1:0)

13.05.2018 14:29
Branky   17. J. Krejcar   Sestavy TJ Sokol Roudnice...

20. Kolo III. třídy: FK Lužec nad Cidlinou - SK Roudnice "B" 0:8 (0:0)

13.05.2018 14:22
Branky   48. P. Houser , 60. O. Kmoníček , 64. O. Kmoníček ,  70. V. Bednář , 75. P. Houser , 80. R. Obermajer ,  81. R. Obermajer,...

19. Kolo III. třídy: SK Roudnice "B" - TJ Jiskra Prasek 1:0 (0:0)

13.05.2018 14:18
Branky   86. V. Bednář   Sestavy TJ Sokol Roudnice B J. Ruml ...

18. Kolo III. třídy: SK Starý Bydžov - SK Roudnice "B" 4:0 (0:0)

10.04.2018 15:51
Branky   M. Hopko , 55. M. Vítek , 80. M. Vítek , 89. M. Vítek   Sestavy SK Starý Bydžov P. Špinka - T. Lechmann, M. Ondráček, J. Daxner - D. Václavík,  Z. Fölkl , P. Václavík, T. Váňa - R. Fiala, O. Semerák - L. Doskočil TJ Sokol Roudnice...