2. kolo 1.A třídy 2013/14 l FC Vrchlabí : TJ Sokol Roudnice 1:1 (0:0)

19.08.2013 12:01

Branka: 83. Koblížek Jakub

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tomek - Mikan, Koblížek Jan, Krejcar Jakub – Bednář Zdeněk, Vlasák, Židík, Pejchal, Krejcar Jan (Koblížek Jakub) - Krejcar Tomáš (80. Pajgrt), Bednář Vladimír (59. Kmoníček)

Domácí nás na malém vesnickém hřišti v Dolní Branné zaskočili rychlou akcí hned v úvodní minutě, kterou musel dobrým zákrokem zmařit Koblížek. Poté byl faulován Vláďa Bednář a musel po ošetření na 3 minuty opustit hřiště. Domácí převahy využili dostali naši defenzivu pod tlak. Naštěstí si Tomek s pokusy domácích poradil. Postupně jsme se pak začali vymaňovat z tlaku a připravovat si také dobré brankové příležitosti. Z dálky to dvakrát zkusit Zdeněk bednář, ale ani jednou nemířil přesně. Pak jsme  domácí po chybě ve středu pole pustili do brejkové situace, ale Tomek dnes tým opravdu podržel. Posledních 20 minut první půle bylo pak v naší režii. Domáci jsme kombinačně přehrávali a hlavně přes Honzu Krejcara se nám podařili hned několikrát dostat se k zakončení. Honza to hned několikrát zkusil sám, ale jeho střelám slabší pravou nohou chyběla razance. Tu přidal jeho bratr Tomáš, ale bohužel u vyraženého míče byli rychleji domácí obránci. Gólově se pak neujala střela Vládi Bednáře a ani jasná gólovka Kuby Krejcara. Druhá půle začala po trochu oboustranně hodně aktivní první půli trochu opatrněji s blížícím se koncem se spíše hodně bojovalo mezi šestnáctkami obou mužstev. Domácí se více zatáhly do obranného bloku a soustředili svůj tlak na brejkovou činnost, která postupně začala naší defenzivě dělat starosti. Navíc byl každý faul za půlící čarou hrozbou v podobě nebezpečných standardních situací, a to díky velmi krátkému hřišti. V 65. minutě se domácí dokázali v jedné ze standardních situací prosadit a domácí Kraus se ocitl sám před brankářem, ale branku nevstřelil. Na druhé straně si důrazně do vápna domácích šel Zdeněk Bednář, ale v posledním souboji byl faulován na hranici vápna. Následnou standardu ale naši hráči nevyužili. V 70. minutě se domácí Kraus prosadil na hranici ofsajdu a samostatném nájezdu skóroval. Naši hráči postupně hru začali otevírat a domácím se tak naskytly další dvě šance ke skórování, ale Tomek byl dnes fantastický. V 80. minutě se naši hráči poměrně složitě prokombinovali až  do vápna domácích a Kmoníček měl branku na kopačce. Domácí brankář, se ale vytáhl a jeho střelu zneškodnil. V 83. minutě předvedli naši hráči rychlou kombinaci středem pole a v jasné šanci Kmoníček našel Kubu Koblížka, který střelou na zadní tyč srovnal skóre. Závěr utkání přinesl ještě nějaké náznaky šancí, ale skóre se již neměnilo. V tomto tvrdém a bojovném zápase měli blíže k výhře domácí, ale naši hráči dokázali v závěru urvat velmi cenný bod. Výborný výkon v brance  podal Tomek.

Zpět