1. kolo 1.A třídy 2013/14 l TJ Sokol Roudnice : TJ Start Ohnišov 5:0 (1:0)

12.08.2013 09:37

Branky: 43., 60., 66. a 82. Bednář Vl., 71. Bednář Zd.

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Vlnas, Koblížek Jan (66. Mikan), Vlasák, Krejcar Jakub - Bednář Zd., Pejchal, Židík, Krejcar Jan - Krejcar T. (56. Koblížek Jakub), Bednář Vl. (82. Švadlenka)

Hned na úvod nás čekalo těžké utkání proti nevyzpytatelnému soupeři z Ohnišova. Tým vyznačující se zhuštěnou obranou, který těží z rychlých brejků a velmi nebezpečných standardních situací. Úvod utkání byl územně v naší režii, ale vůbec se nám nedařilo se prosadit se přes dobře bránící blok hostí. Naopak první jasnou šanci měli hosté, když standardní situaci z levé strany musel hasit až Žák. V 25. minutě pak domácí brankář vytáhl skvělý zákrok po další standardce a svůj tým podržel. Našim hráčům sice přibývali na kontě střelecké pokusy, ale většinou mimo branku. Jen těsně ji minuly střely Z. Bednáře a H. Koblížka. Až ve 43. minutě načechral Pejchal míč na zadní tyč, kde se rybičkou prosadil Vl. Bednář. Branka jakoby zlomila odpor hostí a druhý poločas to bylo na jednu bránu. Spousta šancí, které volaly po gólu, byly ale opět nevyužity. Honza Koblížek si hned v úvodu druhé půle narazil s Bednářem, ale těsně před brankářem nezkrotil míč. Chvilku na to v jasné pozici minul T. Krejcar. Jeho bratr Kuba to zkusil poté z dálky, ale těsně nad. Gólově dnes fungovala spolupráce Pejchal – Vl. Bednář. V 60. a 66. minutě si v tomto pořadí zopakovali spolupráci z první branky a hned to bylo 3:0. Naši hráči i nadále nepustili hosty z hluboké defenzivy. Z. Bednář protáhl hostující brankáře a v následném nájezdu si připsal gólový zápis, když tvrdě brankáře propálil. Další brance postavilo stopku břevno, a tak finální podobu výsledku dala až penalta v závěru zápasu za nastřelenou ruku. Vl. Bednář potvrdil dnešní střeleckou formu a přidal 4 gól.  Úvodní utkání se nám po dlouhé době vydařilo a potěšili jsme na fanoušky hlavně ve druhé půli dobrou hrou a hlavně góly. Věříme, že se nám bude dařit i nadále a hlavně, že na další domácí utkání přijde větší návštěva. Pochvalu si zaslouží celý tým za trpělivou hru, která bude v takových utkáních hodně důležitá. Vyzdvihnout můžeme Vláďu Bednáře za střelecké probuzení hned v úvodu soutěže. Snad to vydrží i v dalších zápasech. Velký podíl na poměrně poklidné výhře má brankář Žák, který tým v pravý moment podržel.

Zpět