1.kolo 1.A třídy 2014/2015 l TJ Sokol Roudnice - SK Bystřian Kunčice 1:2 (0:1)

12.08.2014 09:04

Sokol Roudnice

vs.

SK Bystřian Kunčice

1:2
(0:1)
Střelci:
90. Pejchal   27. Hůlka, 47. Laštovička
Sestavy:
Tomek, Vlnas, Mikan, Krejcar Jakub, Koutník (62.Pajgrt), Bárta, Židík, Pejchal, Kmoníček, Krejcar Jan, Bednář(78.Švadlenka)   Vítek - Zounar, J.Pechar, P.Pechar, Koza - Javůrek, Rohlíček, Laštovička /90.Šolc/, Žahourek /60.Kašprišin /- Šulc /84.Charvát/, Hůlka
Karty:
4   2
     
Koudelka Vladislav, trenér (domácí):
Ve vyrovnaném prvním poločase jsme nedokázali využít několik slibných příležitostí a hosté se ujali vedení šťastnou střelou. Do druhého poločasu jsme vstoupili smolně, když jsme po našem nedůrazu darovali hostům druhou branku. Poté jsme marně hledali celý zbytek poločasu recept na důraz a dobrý pohyb soupeře. Na víc než na snížení v nastaveném čase to již nestačilo. Dnešní výkon, i bez několika klíčových hráčů základní sestavy, nebyl pěkným dárkem k oslavě mých 50. narozenin.

Z.Šulc -ved.mužstva (hosté):

V derby jsme byli o ten gól lepší,začali jsme nervózně ale postupně jsme získali navrch v druhé půli domácí odešli fyzicky a naši hráči mohli přidat další branky.Domácí korigovali až v nastavení na konečných 1:2.
Diváků: 180
Zpět