1.kolo 1.A třídy l TJ Sokol Roudnice - SK Přepychy 3:3 (2:2)

15.08.2012 22:11

Roudnice - Přepychy 3:3 (2:2)

diváků: 80

naše branky: Koblížek, Krejcar Tomáš, Bednář

naše sestava: Tomek, Vlnas, Mikan, Krejcar Jakub, Krejcar Tomáš, Vlasák, Slezák, Koblížek (83. Koudelka), Kmoníček, Bednář, Krejcar Jan (80. Kučera)

trenér A mužstva Koudelka Vladislav ml.:

Do utkání jsme vstoupili vlažně. Soupeř toho využil a šel do dvoubrankového vedení. My jsme stačili do poločasu vyrovnat na 2:2. Do druhé půle jsme šli s cílem soupeře rozběhat a hrát jednoduše. Ale opět jsme zaspali začátek poločasu a soupeře pustili ze standartní situace do vedení. Poté jsme dobívali obranný val, což se nám povedlo až v 72. minutě Bednářem (3:3). Soupeř hrál velmi důrazně, s čímž jsme si celý zápas nevěděli rady. Tyto tipy soupeřů nám nevyhovují, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Herní kvalitou jsme měli soupeře přehrát. Takže jako již léta jsme opět úvodní zápas soutěže nevyhráli.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/1.A_trida_muzi_1.kolo_2012_2013_Roudnice_Prepychy_3_3/

 

Zpět