1.kolo 1.A třídy: SK Roudnice - FC Nový Hradec Králové 2:1 (0:1)

18.08.2015 12:58
08.08.2015 - 17:00
     
Sokol Roudnice
vs.
FC Nový HK
2:1
(0:1)
Střelci:
69.Krejcar Jan, 78.Mikan   6.Pejchal


Sestavy:
Tomek, Vlnas, Mikan, Krejcar Jakub(53.Bednář Z.), Vlasák, Koblížek, Židík, Brendl, Kmoníček, Tomeš(63.Koutník L.), Krejcar Jan(79.Koudelka M.)   Sedláček, Kotouček, Jindra, Linder, Kašpar, Páter, Neppl(65.Vik), Pejchal, Jarotek L., Jarotek A.


Karty:
1   1
     


Koudelka Vl., trenér (domácí):
Do 20. minuty byl soupeř nebezpečný a podařilo se mu vstřelit branku. Poté jsme převzali iniciativu my a do konce prvního poločasu jsme si vytvořili několik tutovek, které však zůstali nevyužity. Ve druhém, již vyrovnanějším, poločase jsme se konečně 2x gólově prosadili a otočili výsledek na svou stranu. Myslím, že v zápase jsme byli lepším týmem a naše vítězství je zasloužené.


Komentář (hosté):
Komentář (hosté):
Do 15. minuty to vypadalo na klidné vítězství hostujícího týmu. Od 15. minuty, jak mávnutím kouzelného proutku, nás začli domácí jednoznačně přehrávat, ale proti nim stál v bráně skvělý Sedláček. A když už to vypadalo, že si nějaký bod odvezeme, tak dali domácí jeden šťastný a jeden krásný gól z kopaček ostrostřelce Mikana a my odjeli s prázdnou. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě. Výborný výkon podala trojice rozhodčích. M. Šmíd. vedoucí mužstva


Diváků: 100
Rozhodčí: Žerovnický
Zpět