1. Kolo 1.A Třídy: SK Roudnice - TJ Lokomotiva HK 1:2 (1:1)

27.10.2019 12:17
SK Roudnice
 
vs.
TJ Lokomotiva HK
 
1:2
( 1 : 1 )
Střelci:
17. Kučera Tomáš
17. Vlasák Tomáš
  35. Drozd David
63. Drozd Pavel


 

Sestavy:
Ruml Jan
Koutník Lukáš (65.Obermajer Richard)
Bárta František
Černý Josef
Tomeš Josef (83.Novotný Miloš)
Dostál David
Cuberka Miloš (C)
Kučera Tomáš
Houser Patrik
Čihák Pavel
Vlasák Tomáš (71.Tykva Marek)
 
Mikan Zdeněk
Novotný Miloš
Tykva Marek
Obermajer Richard
Hopko Miroslav
 
Menšl Karel (C)
Zvolánek Michal
Javůrek Jiří
Havlíček Jan
Kratochvíl Lukáš
Holeš Roman
Korenčík Filip
Drozd Pavel
Zvolánek Marek (85.Barcic Arnold)
Drozd David (90.Dostál Jan)
Hůlka Aleš (75.Filipi Oldřich)
 
Schejbal Jakub
Barcic Arnold
Filipi Oldřich
Dostál Jan


 

Karty:
    29. Kratochvíl Lukáš
     


 

Zdeněk Mikan, asistent trenéra (domácí):
Za stálého deště se hrálo velmi rušné utkání, s šancemi na obou stranách. V první polovině měli hosté více ze hry, ale byli jsme to my, kdo šel do vedení. Poté měla Lokomotiva nápor, podpořený množstvím rohů. Vyrovnání bylo po povedené střele z hranice vápna. Rozhodující branka byla z kategorie laciných, po naší nedůslednosti. Závěrečný nápor jsme nezužitkovali. Zápasu by více slušela remíza, ale hosté byli v celkovém pohledu nebezpečnější.


 

Sobotka Michal (hosté):
Utkání hrané ve vysokém tempu a převyšující tuto soutěž,s šancemi na obouch stranách. Po dvou nevyužitých šancích,šli domácí do vedení,ale do poločasu se nám podařilo vyrovnat. Druhý poločas se nám poštěstilo vstřelit vítěznou branku. Dobrý výkon předvedl náš brankář, kdy zneškodnil několik brankových příležitostí.


 

Diváků: 100
HR: Ondřej Bačo
AR1: Milan Fryš
AR2: Radek Svoboda
DS: Miroslav Přibyl
Zpět