1. kolo IV.třídy sk. B - 2010/11 TJ Sokol Roudnice "B" : Boharyně 1:4 (1:1)

08.08.2010 10:09

Branky: Švadlenka

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák - Mrštík D., Šiška, Petr, Svatoň A. (22. Klapka M.) - Špaček V., Svatoň P. (55. Melichar T.), Klapka D., Švadlenka (70. Jarkovský) - Gráf (46. Košťál), Vlasák

Po úvodnímrozkoukání jsme jako domácí začali mít více ze hry a pramenili z toho i náznaky gólových situací. Hned v úvodních minutách se několikrát za obranou hostí prosadili rychlostně jak Gráf tak i Vlasák, ale jejich zakončení neměla gólové parametry. V 10. minutě ale posunul míč před vápno Vlasák Švadlenkovi a ten se trefil přesně - 1:0. Hra postupovala v podobném rytnu i nadále, gólových příležitostí na naší straně přibývalo, ale góly nikoli. Postupně neuspěl Vlasák, Gráf ani Klapka. Hosté pak poměrně lacino srovnali z rohového kopu. Do konce půle se přelévala hra na obě strany. Gólově se už ale ani jeden tým neprosadil. Druhou půli začali lépe domácí, kde se velmi aktivně projevoval mladý Košťál. Branka ale padla na druhé straně kdy v 62. minuté nás hosté opět trestali ze standardní situace. Poté jsme naši hru více otevřeli, ale výsledkem bylo pouze břevno z kopačky Melichara. Hosté pak do otevřené obrany přidali dvě uklidňující branky a pohlídali si zasloužené vítězství. Do dalších zápasů je nutné zapracovat jak na fyzičce tak hlavně na efektivity zakončení gólových příležitostí. 

Zpět