1.kolo IV.třídy sk. B - 2011/12 Myšteves "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 4:0 (2:0)

15.08.2011 13:14

Sestava: Žák – Klapka M., Jarkovský (65. Švadlenka), Špaček V., Svatoň A. – Kučera, Klapka D., Panchártek – Melichar T., Melichar J. (60. Kmoníček J.), Mrštík L.

Úvodní akci zápasu jsme měli my, ale bez gólového efektu, když Kučera ve slibné pozici těsně minul branku. O chvilku později ale přišli dvě slepené chyby v obraně a domácí se velmi snadno dostali do dvoubrankového vedení. Postupně jsme se z této situace dostali a byli domácím minimálně vyrovnaným soupeřem. Bohužel nás dnes trápila koncovka. Naše akce končili na finálním zakončení. Po změně stran ve snaze zvrátit stav nás domácí velmi lehce potrestali z rychlého brejku. Nemohoucnost dnešní ofenzivní snahy dokumentovala šance Klapky, který se proháčkoval až před brankáře, ale ze vzdálenosti penalty nedokázal ani trefit branku. Poté střela Špačka jen orazítkovala břevno domácí branky. S postupným ubýváním sil opadla i naše snaha o korekci výsledku. Domácí naopak mohli několikrát navýšit vedení, ale nakonec se jim to podařilo již pouze jednou. I přes vysokou prohru nelze hráčům upřít snahu o korekci výsledku i za nepříznivé stavu, ale bohužel nám dnes chyběla větší aktivita ve hře bez míče. Na týmu byla znát absence 4 hráčů základní sestavy.  

Zpět